Hakkımızda

Hedefimiz; mutlu, başarılı ve nitelikli dünya İnsanları yetiştirmek.

Çocuk mutlu olursa dünya mutlu olur. Mutlu bir çocuğun mücadele azmi, şevki ve neşesi artar. Böyle bir çocuk elbet tabiatına uygun olarak başarılı olur inancıyla yeni bir okul açmış olmanın heyecanını sizlerle paylaşmak için biz hazırız.

Hazır mısınız birlikte yola çıkmaya?

• Her biri kendi alanında yetkin, deneyimli eğitmen, öğretmen ve yönetici kadromuzla, Konya’dan tüm ülkeye ardından da tüm dünyaya ışık olmak için Anadolu Gelişim Okulları’nı kurduk.

• Deneyimlerimizi günümüz şartlarıyla harmanlarken geleceğin bakış açısını da kendimize rehber edindik.

• Geleceği sadece eğitim anlayışımızla değil yaşama kattığımız değerlerle de güçlendirmek istedik. Bu sebeple Türkiye’de bir ilki başardık ve güneş panellerimiz sayesinde kendi enerjisini kendisi üreten bir okul kurduk.

• Sağlığa düşman olan her şeyden uzak, doğaya dost, insana dost bir alan hazırladık. Türkiye’de ilk defa tüm deneyimli eğitmen, öğretmen ve yönetici kadrosunu sigara kullanmayanlar arasından seçen okul olduk. Dumansız hava sahası oluşturarak eğitim öğretime uygun, güvenli ortamlar tasarladık.

• Bütünsel bir yaklaşımla ele aldığımız eğitim anlayışımız ile her alanda başarılı ve mutlu çocuklar yetiştirmek, en büyük hedefimiz.