Anadolu Gelişim Okulları Öğretmeni, Konya Özel Gelişim Okul, Gelişim Koleji, konya Özel ilkokul, konya özel anasınıfı, konya özel ortaokul, konya özel

ERTAN DÜNDAR

Genel Müdür

1967 Yılında Beyşehir ‘de doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle, Beyşehir Durak Köyü İlkokulu, Seydişehir Mahmut Esat Ortaokulu, Konya Meram Ortaokulu ve Gazi Lisesi’nde okudu. 1987 yılında Selçuk Üniversitesi Niğde Eğitim Yüksek Okulu Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 1996 yılında ise Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde 2+2 lisans tamamladı. Yüksek lisansını ise 2002 yılında aynı okulda bitirdi.

Mesleğinin ilk yıllarında, 1987-1993 yılları arasında, Van’daki üç farklı köy okulunda görev aldı.

Doğu hizmetinin ardından 1994 yılında Konya’ya atandı. İlk olarak Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu’nda Sınıf Öğretmenliği görevini yaptı. Daha sonra, Org. Cemal Tural İlköğretim Okulu’nda 7 yıl Müdür Yardımcılığı, 3 yıl Okul Müdürlüğü görevlerini yerine getirdi. 2003-.  2010  yıllarında  Konya’nın güzide okullarından, Mareşal Mustafa Kemal İlköğretim Okulu’nda Okul Müdürü olarak görev yaptı. 1 yıl Meram Ali İhsan Dayıoğlugil, 2 yıl İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okullarında Okul Müdürü olarak görev yaptı. 2012 yılında, devlete bağlı okullarda görev yapmış olmanın onuru ve gururuyla, Milli Eğitim Bakanlığı’ndaki görevinden ayrıldı. Bu tarihten itibaren Konya Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü olarak göreve başladı; bilgi ve tecrübesini buraya da aktardı. Okulun adının değişmesinin ardından, Özel Konya Sistem Kolejinde 6 yıl boyunca çalıştı. 1 Mayıs 2018 tarihinde ise uzun yıllar hayalini kurduğu okulu açmak için görevinden ayrıldı. Bugün, Anadolu Gelişim Okulları ile çok yönlü eğitim yapısını yerleştirmek ve eğitim hayatına iz bırakmak için Kurucu Genel Müdür olarak görevinin başında. Mesleğine duyduğu büyük aşk ve saygıyla eğitimcilik yaşamına çok sayıda farklı başarılar   ekledi. Yöneticilik görevleri sırasında 106 hizmetiçi kurs ve seminer programlarına katıldı. Toplamda 7 bilimsel makalesi yayınlandı. 33 yıllık mesleki hayatında bir kez aylıkla ödül, 4 adet takdirname, 29 adet teşekkür belgesi almaya hak kazanmıştır. Bir dönem basketbol antrenörlüğü ve aynı zamanda lisanslı futbol ve orta mesafe atletizm yapmıştır.  Evli ve 3 çocuk babasıdır.

bahattin-demir

Bahattin Demir

Okul Müdürü

1966 Yılında Karaman’ın Ayrancı İlçesinde doğdum. Ayrancı İlkokulu, Ayrancı Ortaokulu, Ereğli Atatürk Ortaokulu ve Ayrancı Lisesi’nde öğrenimimi tamamladıktan sonra, 1983 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Yüksek Okulu Sınıf Öğretmenliği Bölümü’ne girdim ve 1985 yılında mezun oldum. 1990 Yılında Anadolu Üniversitesi AÖF İş idaresi bölümünü bitirdim.  1999 Yılında Anadolu Üniversitesi AÖF Türkçe Bölümünde Lisans tamamladım. 2014 Yılında Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde Eğitim Yönetimi Teftişi  Planlaması ve Ekonomisi alanında yüksek lisans yaptım.

1986 yılı Nisan ayında ilk görev yerim olan Kastamonu iline atandım ve 1992 yılına kadar çeşitli köylerinde müdür yetkili sınıf öğretmeni olarak görev yaptım.

Zorunlu hizmetimi tamamladıktan sonra Karaman Anbar Köyü İlköğretim Okulu’na atandım ve burada öğretmenlik ve okul müdürlüğü görevimin ardından Konya’da Hasan Ali Yücel ve İzzetbey İlköğretim Okullarında kısa bir süre öğretmenlik yaptıktan sonra Alparslan İlköğretim Okulu’na müdür olarak atandım. On yıl burada, yedi yıl Mehmet Hasan Sert İlköğretim Okulu’nda okul müdürü olarak görev yaptım. 19 Ekim 2017 yılında emekli oldum. 2017 yılında Özel TED Konya Koleji’nde 2,5 yıl okul müdürlüğü görevi yaptım. 29 Kasım 2021 tarihinden itibaren de Konya’nın önde gelen, eğitim de fark yaratan Özel Anadolu Gelişim Okulları İlkokul ve Ortaokul Müdürlüğü görevime başladım. Görev yaptığım bu süreler içerisinde 44 hizmet içi eğitim kurs ve seminere katıldım, bir kez aylıkla ödüllendirme, iki adet takdirname, 1 adet başarı belgesi, 22 adet teşekkür belgesi aldım. 2006 yılında da Uzman Öğretmenlik Sertifikasını aldım. Evliyim ve iki çocuk babasıyım.

mehmet_uzun

MEHMET UZUN

Müdür Yardımcısı
18.12.1981 yılında Konya’da doğdum. 23 Nisan İlkokulu, Karma Ortaokulu, Konya Meram Gazi Lisesi’nde
okudum. 2004 yılında Selçuk Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
bölümünden mezun oldum.
Meslek hayatıma; Eğitimdeki yenlikleri keşfetme, kendimi yetiştirme ve geliştirme imkânları sağlaması nedeniyle
Konya’nın önde gelen eğitim kurumlarında, son 11 yılı aynı kurumda olmak üzere 14 yıl çalıştım. Elde ettiğim
tecrübeler ve yaptığım çalışmalar;
 • 11 Yıl Okul Zümre Başkanlığı yaptım.
 • “Okul Gelişim Yönetim Ekibi” koordinatörlüğü yaptım.
 • 2008 yılında “Yön Veren Eğitimciler Kongresi” organizasyonunda yönetim kadrosunda görev aldım.
 • “Analiz yayınları” Sosyal Bilgiler Test kitabı ve deneme yazarları ekibindeyim.
 • “Platon Yayıncılık” Sosyal Bilgiler, Test Kitapları, LGS Denemeleri, yazmaktayım.
 • “Simülasyon yayıncılık” LGS İnkılap tarihi Soru bankası yazarıyım.
 • LGS hazırlık kursları ve programları koordinatörlüğü yapmaktayım.
 • İzci liderliği ve kulüp başkanlığı yapmaktayım.
 • Sosyal yardım vakıflarında gönüllü olarak Afrika, Orta Asya gibi bölgelerde hizmet vermekteyim.
Evli ve 2 çocuk babasıyım
Eğitimde yeniliklerin öncüsü olacağına inandığım AGO ailesinin bir üyesi olmaktan gurur duymaktayım.
Anadolu Gelişim Okulları Öğretmeni, Konya Özel Gelişim Okul, Gelişim Koleji, konya Özel ilkokul, konya özel anasınıfı, konya özel ortaokul, konya özel

ANIL KURT

Kurumsal İletişim Uzmanı

1982 yılında Konya’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi İzmir’de tamamladıktan sonra Dumlupınar Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi 4 Yıllık İşletme Bölümünden mezun oldum. 2006 yılında evlenerek, İstanbul’da yaşamaya başladım ve uzun yıllar ticaret sektöründe yer aldıktan sonra eğitimcilerden oluşan bir aileden gelmemin etkisiyle, eğitim yöneticiliğinde kendimi geliştirebileceğim birçok eğitim ve seminere katıldım. İstanbul’da özel bir anaokulunun işletmeciliğini alarak, okul öncesi alanda hizmet verdim. Aynı süreçte, Türkiye Okul Öncesi Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyeliği görevimi yerine getirerek, ülkemizdeki eğitim sorunları ve çözümleri konusunda yapılan birçok faaliyete katıldım. 2016’da ailemle birlikte memleketim olan Konya’ya geri dönüş yaparak, yine eğitim alanında faaliyetlerde bulundum. Evli ve iki çocuk annesiyim. 2018 yılından bu yana, “Eğitime Farklı Bir Bakış Açısı” getiren AGO Ailesinin içerisinde, Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev almaktayım.

ERKAN YUCE

Erkan Yüce

İdari İşler Amiri

1972 yılında, Konya’nın Ilgın İlçesi’nde dünyaya geldim. İlkokulu; Burdur-Bucak, Ortaokulu; Konya-Çumra, Liseyi; Aydın- Nazilli’de tamamladım. Daha sonra, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden mezun oldum. Yaklaşık 20 yıllık meslek hayatımda, Bodrum, Alanya ve Konya’da özel sektörde danışmanlık ve yöneticilik yaptıktan sonra Anadolu Gelişim Okullarında İdari Amir olarak görev almaktan mutluyum.

begum-gulcan

Begüm Gülcan

Rehberlik ve Psikolojik Danışman
İlk, orta ve lise eğitimimi İstanbul’da tamamladıktan sonra İstanbul Medipol Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden Onur Belgesi ile mezun oldum. Daha sonra ikinci üniversitemi, İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olarak tamamladım. Yine İstanbul Üniversitesi’nden Pedagojik Formasyon Eğitimini aldım. Lisans eğitimim boyunca, özel danışmanlık ve rehabilitasyon merkezlerinin yanı sıra eğitim kurumlarının okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde stajyer psikolog olarak görev aldım. Mesleki gelişimimim için birçok seminer ve kongrelere aktif olarak katılım sağlarken, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı ile tanıştım ve ardından İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Devlet Hastanesi Onkoloji Servisi’nde tedavi gören çocuklarımız ile “Psikososyal Destek Çalışmaları” yürüttüm. Daha sonra butik bir özel okulda psikolog olarak çalışmamın ardından kurumsal bir kurumda kariyer planıma devam etme kararı alarak Cihangir Eğitim Kurumları’nda Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen göreve başlayıp, terfi ederek, Anaokulu Rehberlik Birimi Koordinatörü olarak çalışmaya devam ettim. 2021 yılından beri, eşimin tayini nedeniyle Konya’da yaşıyorum. Bu arada, eğitim hayatıma Rumeli Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümü’nde devam ederek Yüksek Lisansımın tezini hazırlamaktayım. Kariyer hedefimi gerçekleştirmek yolundaki adımlarıma, profesyonel akademik duruşunun yanı sıra aile sıcaklığını da hissettiren AGO’da devam ediyorum.
ASUMAN OZTEK

ASUMAN ÖZTEK

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

5 Eylül 1990 Konya doğumluyum. İlk orta ve lise eğitimimi Konya’da tamamladıktan sonra Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi’nde Lisans eğitimimi tamamladım. Mezun olduktan hemen sonra Ankara’da özel bir merkezde Aile Danışmanı olarak görev aldım ve bu sırada birçok eğitim, seminer ve kongrelere katıldım.

Kendimi geliştirmek adına hedeflediğim öğretmenlik mesleğinde en iyisi olmak için bazı dernek ve kuruluşlarda da gönüllü çalışmalarda bulundum. 2015 yılında Ankara Odtülüler Dershanesi’nde bir yıl boyunca rehber öğretmen olarak çalıştıktan sonra Konya’da Tedem Kolejinde iki yıl Rehber öğretmenliği görevimi yerine getirdim. Evli ve bir çocuk annesiyim.  Bütünsel bir eğitim anlayışıyla her alanda başarılı, mutlu ve nitelikli dünya insanları yetiştirecek deneyimli eğitmen kadrosuyla Anadolu Gelişim Okulları’nda kuruluşundan itibaren yer almaktan gurur duyuyorum.

narin_seker

NARİN ŞEKER

Ana Sınıfı Öğretmeni
1981 Konya doğumluyum. Evli ve iki çocuk annesiyim. Selçuklu Teknik Lise “Bilgisayar
Bölümü” ve “Çocuk Gelişimi Bölümü’nü” bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi “Okul Öncesi
Öğretmenliği” Bölümü’nden 2012 yılında mezun oldum.
Öğretmenin kendisini sürekli yenilemesi ve geliştirmesi gerektiğine inanan bir öğretmen
olarak; mesleğimle ilgili çeşitli alanlarda eğitimlere katılıp, sertifikalar almaya hak kazandım.
Konya Maya Çocuk Anaokulu’nda göreve başlamamın yanı sıra 2018
Yılında Selçuk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi İhsan Doğramacı Uygulamalı Anaokulunda
252 saatlik Montessori Eğitmen Eğitimine katılarak “Montessori Eğitmenliği” unvanını almaya hak
kazandım.
Mesleğime ve çocuklara âşık bir öğretmen olarak, Anadolu Gelişim Okulları’nda heyecan ve
sevgiyle mesleğine devam etmekteyim.
nurhayat-oren

NURHAYAT ÖREN

Ana Sınıfı Öğretmeni

1993 yılında Ilgın’da doğdum. Evliyim ve bir erkek çocuğu annesiyim. İlkokulu, Ilgın A.Çiğil
Kasabası’nda tamamladıktan sonra eğitim hayatıma Konya’da devam ettim. Selçuklu Öztekinler Kız
Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nü bitirdim ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi
Öğretmenliği Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldum. Konya Çocuk Esirgeme Kurumu, Mareşal
Mustafa Kemal Ortaokulu, Ayşah Anaokulu’nda devlet okulu deneyimlerimi tamamlayarak, 2016
yılından itibaren özel okul okul öncesi öğretmeni olarak meslek hayatıma devam ettim. Aynı zamana
da Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi aldım.
Çağdaş eğitim anlayışına sahip, okul öncesi yaklaşımlarına (Waldorf, Montessori, Reggio Emilia)
hakim, okul öncesi eğitim programlarını eklektik olarak değerlendiren mesleğine aşık bir öğretmen
olarak okul öncesi eğitim felsefemin temelini ‘’sevgi bağı” ile oluştuğu inancındayım. Hayvanları,
doğayı seven hümanist bir eğitmenim.
Eğitim ve Öğretimde farklılık yaratan AGO Ailesinin bir parçası olduğum için çok mutluyum.

nurten_erol

NURTEN EROL

1. Sınıf Öğretmeni

1966 Konya-Çumra doğumluyum. Gazi üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunuyum. Uzun yıllar, Ağrı, Manisa ve Ankara’daki devlet okullarında görev yaptıktan sonra 2005 yılında,  memleketim olan Konya’da, Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu’nda göreve başladım. 2006 yılında kazandığım sınav sonrası “Uzman Öğretmen” oldum. Daha sonra atandığım Şükriye Onsun  İlkokulu’nda halen görev yapmaktayım.  Çalıştığım  yıllar boyunca, mesleki bilgilerimi geliştirdiğim, birçok seminer ve eğitime katıldım, projeler yürüttüm. İşimi her zaman büyük bir sevdayla gerçekleştirdim. Biri avukat, diğeri ODTÜ Moleküler Biyoloji ve Genetik öğrencisi olan iki kız annesiyim. 

2019-2020 Eğitim ve Öğretim döneminde, Anadolu Gelişim Okulları bünyesinde, ilkokul öğretmeni olarak görev alacağım.

mustafa-orhan

MUSTAFA ORHAN

1. Sınıf Öğretmeni
Konya’nın Altınekin İlçesinde 1990 yılında doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi Altınekin’de tamamladım. Rize R. Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nden 2012 yılında mezun oldum. Birçok mesleki eğitime katılmanın yanı sıra ‘Dil Konuşma Becerisi Sertifikası’ alarak harflerin nasıl telaffuz edilebileceği ve bunun okuma yazma becerilerine katkıları üzerine çalışmalar yaptım. 8 sene boyunca, bir özel eğitim merkezi bir de özel okulda mesleğimi icra ettim. Evli ve bir çocuk babasıyım. Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen olan eşimle birlikte okul öncesi ve ilkokul dönemindeki öğrencilere gelişim testleri uygulamakta ve sonuçları ile ilgili analiz ve çalışmalar yapmaktayız. Bundan sonraki eğitim öğretim hayatımda da AGOLU Öğrencilerimin hayatlarına tatlı ve başarılı dokunuşlarda bulunabilmek hedefi ile AGO Ailesi’ne katılmaktan mutluluk duymaktayım. Öğretmenlik görevimi ve çocukları çok seviyorum. 2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılında Anadolu Gelişim Okullarında çocuklarıma kavuşmak için sabırsızlanıyorum. Burada, geleceğe en iyi şekilde hazırlanan evlatlar yetiştireceğime yürekten inanıyorum. AGO’nun bir rengi olduğum için çok mutluyum.
hamit_kaya

HAMİT KAYA

2. Sınıf Öğretmeni
1964 yılında Sivas’ın Gürün ilçesinde doğdum. İlköğretim ve
liseyi Gürün’de tamamladım.1986 yılında Selçuk üniversitesi
Niğde Eğitim yüksekokulunun sınıf öğretmenliği bölümünden
mezun oldum.1996 Selçuk eğitim fakültesi sınıf öğretmenliği
bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. İlk görevime 1986
yılında Kahramanmaraş’ta başladım.2 yıl sınıf öğretmenliği ve
4 yıl okul müdürlüğü yaptım.1 yıl Nevşehir’de görev
yaptım.1994 yılında önce Çumra sonra 2 yıl Şekibe Aksoy 3 yıl
Şeker ilköğretim okulunda görev yaptım.1999-2000 eğitim-
öğretim yılında Mareşal Mustafa Kemal ilköğretim okulunda
göreve başladım. Bu okulda 15 yıl çalıştıktan sonra kendi
isteğimle 2013 yılında emekli oldum.2014-2019 yılları
arasında Özel Başak Kolejinde çalıştım. Temmuz 2019
tarihinde hayallerimi gerçekleştirdiğim Anadolu Gelişim
Okullarında göreve başladım. Her zaman mesleki gelişimine
önem verdim. Bir çok hizmet içi kurs ve seminere aktif olarak
katıldım. Görevim boyunca 1 takdirname,1 aylıkla
ödüllendirilme , 19 teşekkür belgesi, 16 kurs ve seminere
katıldım. Akıl ve zeka oyunları eğitmenliği yaptım. Evli ve 2
çocuk babasıyım.Eşim öğretmen oğlum avukat kızım diş
hekimidir. Özel ilgi alanlarım spor yapma, bağlama çalma,
kitap okuma, araştırma yapma ve eşimle doğa yürüyüşü
yapmaktır.
pervin-emmiler

PERVİN EMMİLER

2. Sınıf Öğretmeni

1969 yılında Nevşehir’de doğdum. İlk ve orta eğitimimi Nevşehir’de, lise öğrenimimi ise Mersin’de tamamladım. 1988 yılında Çukurova Üniversitesi Hatay Eğitim Yüksekokulu’ndan mezun oldum. 1988 – 1990 yılları arasında ilk görev yerim Malatya’da 2 yıl köy okullarında, sonrasında 1 yıl İçeri Çumra Ziya Gökalp İlkokulu’nda, 3 yıl Konya / Meram 24 Kasım İlkokulu’nda ve eşimin görevi nedeniyle gittiğim Diyarbakır’da 4 yıl çalıştım. 1998 senesinde İlköğretim Öğretmenliği Lisans Tamamlama Proğramı Türkçe Bölümü’nden mezun olarak Anadolu Üniversitesi Lisans Tamamlama Diploması aldım. Aynı sene tekrar Konya’ya dönüşümde 15 sene Karatay/Hürriyet İlköğretim Okulu’nda ve 4 yıl Meram/Mehmet Şükriye Sert İlköğretim Okulu’nda çalışarak 2017 senesinde kendi isteğimle, 29 yıllık hizmet süresiyle  emekli oldum. Aynı yıl Özel Nesibe Aydın Konya Okulları’nda çalışmaya başladım. Burada 3 yıl çalıştıktan sonra pandemi sürecinde çalışma hayatıma ara vermeye karar verdim. 32 yıllık meslek hayatım süresince pek çok mesleki gelişim ve eğitim seminerlerine katıldım. 10 dan fazla teşekkür, 1 taktir belgesi aldım. Ayrıca 1 kez de maaşla ödüllendirildim. TTKB(Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı) kitap inceleme komisyonunda görev aldım.  11 yıldır Sivil toplum kuruluşlarından TEMA Vakfı gönüllüsüyüm ve aktif olarak faaliyetlerine katılmaktayım. Halen MEB. İle yapılan protokoller kapsamında okullardan gelen eğitim talepleri doğrultusunda çocukların doğa ve çevre bilinci edinmeleri, Ekosistemle sürdürülebilir /dost uygulamaları yaşama taşımaları konusunda gönüllü eğitmenlik yapmaktayım. Ayrıca 6 yıldır TEMA Vakfı Meram İlçe Sorumluluğu’nu yürütmekteyim.2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında doğa ile dost uygulamaları ve yenilenebilir enerji seçimlerinden çok etkilendiğim AGO ailesinde olmaya karar verdim. .Evli ve 1 kız çocuk annesiyim

Ekran Resmi 2019-04-17 17.29.48

ALİ ERKAN

3. Sınıf Öğretmeni

1965 yılında Burdur İli Yeşilova İlçesi’nde doğdum. 1985 yılında, Akdeniz Üniversitesi Burdur Eğitim Yüksek Okulunda Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldum. Konya Selçuk Üniversitesi’nde lisans eğitimimi tamamladım. 1986 yılında Konya Merkez Göçü Köyü İlkokulu’nda mesleğime başladım. Daha sonra Konya Merkez Ahmet Perihan Demirok İlköğretim Okulu’nda görev yaptım.
Yurt Dışında Öğretmen Görevlendirme Sınavlarını kazanarak 1999-2004 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığı’nın görevlendirmesi ile Almanya-Stuttgart-Biberach ilinde 5 yıl Türkçe ve Türk Kültürü Dersleri Öğretmeni olarak görev yaptım. Görev süremde Avrupa ve Almanya Eğitim Sistemleri ve Müfredatı hakkında analiz yapma ve bunları Türk Eğitim Sistemimizle sentezleme fırsatı buldum.
Ağustos 2004’te yurt dışından döndükten sonra uzun yıllar Ertuğrul Gazi İlköğretim Okulu, Mareşal Mustafa Kemal İlköğretim Okulu ve Barbaros İlkokulu’nda görev yaptım. Öğrencilerimle birlikte yenilikçi ve başarılı projelere imza attık. Ayrıca yaklaşık on yıl süresince okul haricinde dershane öğretmenliği ve özel ders öğretmenliği de yaptım.
Temmuz 2015’te emekli olarak Özel Sistem Koleji’nde çalışmaya başladım. 4 yıl süresince öğrencilerim ve öğretmen arkadaşlarımla başarılı çalışmalar gerçekleştirdik. Öğretmenin kendisini sürekli yenilemesinin öğrencilerin başarısındaki etkisini her zaman hissettim.
Hedefim; akademik yönden başarılı, okumayı seven, araştıran, sorgulayan, inceleyen, tasarlayan, üreten, yetenek ve becerilerini fark eden ve kullanabilen; özgüveni sağlam, davranışları bilgi ile şekillenmiş ve ahlakla güzelleşmiş mutlu insanlar yetiştirmektir.
Görev yaptığım okullarda öğrencilerimle 2. sınıftan başlayarak her sınıfta bilim, tasarım, teknoloji ve deneysel çalışmalar yaptık. Bilgi, beceri ve ilgi alanlarını keşfetmelerini sağlayıp birlikte Bilim Şenlikleri düzenledik. Bunun yanında Halk Oyunları Eğitmeni olduğum için öğrencilerime Ege, Akdeniz ve Kafkas gibi yöresel oyunlar öğreterek eğitimle bütünleştirdim. Halk Oyunları gösterileri ile özgüvenlerine katkı sağladım.
Eğitim sevdalısı iki arkadaşımla birlikte Mustafa Akçay ve Vedat Yavuz Beylerin büyük destekleriyle hayalimizdeki okul olan, Anadolu Gelişim Okullarını kurduk. Mesleğimin doruğunda olduğumu hissederek öğrencilerimle daha başarılı yıllara yürümek istiyorum.
Evli ve iki çocuk babasıyım. Eşim, Sağlık Meslek Lisesi’nde öğretmenlik yapmaktadır. Büyük oğlum Kalp ve Damar Cerrahisinde asistan hekim, küçük oğlum tıp fakültesinde öğrenimine devam etmektedir.
Severek başladığım öğretmenlik mesleğimin sevdalısı olarak mesleğime  devam etmekteyim.

AYSE SULE RESIM

AYŞE ŞULE ERZURUM

4. Sınıf Öğretmeni
Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum.
1994 yılında sınıf öğretmeni olarak göreve başladım. Meram Alparslan İlköğretim Okulu’nda görev yaparken gelen teklif üzerine 2001 – 2004 yılları arasında Özel Konya Esentepe Kolejinde; 2005-2019 yılları arasında Konya ilinde çeşitli okullarda görev yaptım.
2006 Yılında Milli Eğitim Bakanlığı’nın yaptığı sınavda başarılı olarak Uzman Öğretmen
unvanını kazandım. Öğretmenlik mesleğinde 25 yılımı tamamladım.
Öğretmenlere çoklu zekâ, toplam kalite, okuma-yazma konularında seminerler verdim.
Birçok okul, ilçe, il komisyonlarında görev aldım. Mesleğimi icra ederken; süt, şiddet, çevre
vb. alanlarda projeler hazırladım ve yürüttüm.
Fikir üretmek, tasarım yapmak, eğitim materyalleri hazırlamak, fotoğraf çekmek, şiir ve denemeler yazmak, resim yapmak, dünya mutfakları ve doğa yürüyüşü hobilerim
arasındadır.
isak-yeni-gorsel

İSAK ÖZDİL

4. Sınıf Öğretmeni

1966 yılında Karaman ili Yeşildere Nahiyesinde doğdum. 1987 yılında Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Fransızca Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 1988-1989 yılları arasında askerlik vazifemi tamamladım. Askerlik dönüşü 1989-1992 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Karaman Meslek Yüksekokulu’nda Fransızca derslerine girdim. 1992 yılında Mardin ili Kızıltepe İlçesi Alipaşa Köyü’ne sınıf öğretmeni olarak atandım. Mardin’den sonra Çumra 60. Yıl Mehmet Yaymacı İlkokulu sonrasında da Konya/Selçuklu Şükriye Onsun İlkokulu’nda görev yaptım. Şükriye Onsun İlkokulu’nda çalışırken 2000-2005 yılları arasında Fransa Lyon ve Marsilya Başkonsolosluklarına bağlı olarak Gap (Hautes-Alpes) şehrinde Türkçe ve Türk Kültürü Dersleri Öğretmeni olarak görev yaptım. Yurt içi görevine döndüğümde tekrar Şükriye Onsun İlkokulu’nda göreve başladım.

Şükriye Onsun İlkokulu’ndaki görevim süresince 2013-2015 yılları arasında “Go Europe” isimli bir Comenius Okul Ortaklıkları Projesi yaptım. Proje çerçevesinde Slovakya, Almanya, Polonya, Letonya ve Portekiz’de proje çalışmalarına katıldım. Halen 2017 yılında başladığım ve 31 Ağustos 2019 tarihinde sona erecek olan  “ZOOPAS” isimli bir Erasmus+ projesini yürütmekteyim. Bu proje çerçevesinde Fransa, Almanya, Finlandiya, İspanya ve Slovakya’da proje çalışmalarına katıldım.

Yeni bir başlangıç yapmak, deneyimlerimizi harmanlamak ve tazelenmek niyetiyle AGO ailesine katılmaya karar verdim.

Evliyim. Biri erkek biri kız iki evlat sahibiyim.

GIZEM HOCA

GİZEM AKÇİL TAĞ

Türkçe Öğretmeni

10.07.1990 Konya’da doğdum. Evli ve bir çocuk annesiyim. Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümünü ikincilikle bitirdim. Meslek hayatıma 2015 Yılında, Surdem Analiz Özel Öğretim Kurumu’nda ilkokul ve ortaokul gruplarına Türkçe eğitimi verdim.  Bu süreçte birebir ve gruplara Türkçe dersine yönelik çalışmalar yaptım, 8. Sınıf öğrencilerimi LGS sürecine hazırladım. 2019-2020 yılında gözlerinin içi parlayan Öğrencilerime; Türk dilini sevdirmek, kurallarını sezdirmek ve onları Türkçeyi gelişim süreci içinde, özenle ve güvenle kullanmaya yöneltmek en büyük hedefimdir.

AGO ailesinin bir üyesi olmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum.

esma-ciceksoy

ESMA ÇİÇEKSOY

Türkçe Öğretmeni

1991 yılında Konya’da doğdum. İlk ve ortaokul eğitimimi Konya‘da tamamladıktan sonra lisans eğitimimi Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum.

Pedagojik formasyonumu Necmettin Erbakan Üniverisitesi’nde tamamladım. Bilişim teknolojileri alanında çalışmalar yaptım. 2012 yılında,  özel bir kurumda meslek hayatımın ilk yılına başladım. Daha sonra öğrencilerimi akademik olarak sınavlara hazırladım, bireysel olarak sınav eğitimleri verdim.

Evli ve 1 çocuk annesiyim.

Yeni Eğitim ve Öğretim döneminde, eğitimde farklılık yaratmak için AGO ailesindeyim.

yonetimkadro-emine-dogan

EMİNE DOĞAN

Matematik Öğretmeni
1988 yılında Konya’nın Beyşehir İlçesi’nde doğdum. İlk ve ortaokul
eğitimimi Beyşehir’de tamamladıktan sonra Lisans eğitimimi
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde
tamamladım. Pedagojik formasyonumu Kahramanmaraş Sütçü İmam
Üniversitesi’nde tamamladım.2011 yılında meslek hayatımın ilk yılına
başladım. 2011 – 2014 yılları arasında özel öğretim kurslarında görev
aldım. 2014 – 2016 yılları arasında Beyşehir’de özel okullarda görev
aldım. 2016- 2018 yılları arasında Konya Sistem Ortaokulu’nda
matematik öğretmenliği yaptım. 2020-2021eğitim- öğretim yılından
itibaren, başarılı ve bilinçli öğrenciler yetiştirmek hedefiyle AGO
Ailesi’nin bir üyesiyim.
leyla-bas

LEMAN BAŞ

Fen Bilgisi Öğretmeni

1990 yılı Konya doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Konya’da tamamladıktan sonra Necmettin Erbakan Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldum. Mezuniyetimin ardından uzun yıllar, özel eğitim kurumlarında ve özel okullarda mesleğimi icra ederken sınav grupları ile de çalıştım. 2018 yılında evlenerek bir kız çocuğu sahibi oldum.

Meslek hayatım boyunca, öğrencilerimin; soran-sorgulayan-araştıran bireyler olması ve Fen Bilimlerinin hayatları boyunca unutmayacakları bilgi birikimleri ile donanması en büyük hedefim oldu. Bu hedef doğrultusunda, 21. Yüzyılın nitelikli çocuklarını yetiştiren AGO Ailesi’ne katıldım.

Anadolu Gelişim Okulları Öğretmeni, Konya Özel Gelişim Okul, Gelişim Koleji, konya Özel ilkokul, konya özel anasınıfı, konya özel ortaokul, konya özel

RÜMEYSA ÇAY

Fen Bilgisi Öğretmeni
1991 yılında Sivas’ta doğdum. İlköğretim ve ortaöğretim eğitimimi Konya da aldım. 2005
yılında Atatürk Anadolu lisesi fen bilimleri alanında okumaya başladım ve 2009 yılında
mezun oldum. 2010 yılında eğitime başladığım Cumhuriyet Üniversitesi eğitim fakültesi
Fen bilimleri bölümünü 2014 yılında bitirdim. Üniversite hayatımda gönüllü olarak köy
okullarında 3 sene öğretmenlik yaptım. Konya ya döndükten sonra özel eğitim
kurslarında 2 yıl görev aldım. 1 yıl Konya Mustafa Hotamışlı imam hatip ortaokulunda
görev aldıktan sonra daha kapsamlı çalışmalar yapmak için kolejlerde çalısmaya
başladım.
Eğitimci bir ailenin eğitim sevgisiyle büyümüş kızıyım. Evli ve bir kız bebeği annesiyim.
5 yıllık deneyimim de her zaman mutlu öğrenci başarılı öğrencidir sloganıyla yola çıktım.
Her öğrenci tektir birdir diyerek çeşitli öğrenme tekniklerini derslerimde kullanarak tüm
öğrencilere ulaşmayı hedefledim. Velilerimizi de çalışma programlarına dahil ettim.
Aynı aşkla daha büyük şevkle yeni eğitim öğretim yılında Anadolu Gelişim okulları
bünyesinde fen bilimleri öğretmeni olarak görev alacağım.
busra-acik

BÜŞRA AÇIK

Sosyal Bilgiler Öğretmeni
1985 yılında Konya’da doğdum.İlk ve Ortaokulu Vali Necati Çetinkaya İlköğretim okulunda tamamladım. Liseyi Konya Anadolu Öğretmen Lisesi’ni kazanmam ve eğitimci bir aileden gelmemden dolayı, öğretmenlik mesleğine dair sevgim ve serüvenim burada başladı. 2004-2008 Yılları arasında Selçuk Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği lisans eğitimimi burada tamamladım. Mezun olduktan hemen sonra Sistem Dershanesi,Bahçeşehir Koleji gibi özel kurumlarda Sosyal Bilgiler Öğretmeni olarak görev aldım. Kendimi geliştirmek,Sosyal Bilgiler dersini öğrencilerime daha etkili aktarabilmek ve öğrenci psikolojisini daha iyi anlayabilmek adına Selçuk üniversitesi, Uzman Kariyer yayınları ve Halk eğitim merkezlerinden aldığım eğitim ve sertifikalar sayesinde 2010 yılından 2018 yılına kadar,üniversite öğrencilerine öğretmenlik mesleğinin olmazsa olmazı olan Formasyon derslerinden Gelişim psikolojisi ve Öğrenme Psikolojisi derslerini anlattım.Aynı zamanda branşımın bir parçası olan Coğrafya derslerini de eş zamanlı olarak aynı kurumda öğrencilerime vermeye devam ettim. 2019-2021 yılları arasında ise Özel Hüma Okullarında Sosyal Bilgiler Öğretmeni olarak görev aldım. 2019’da öğrencilerimi psikolojik olarak daha iyi anlayabilmek ve onlarla daha yakından ilgilenebilmek adına 2.Üniversitem olan İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümüne başladım ve halen eğitimim devam etmekte. Evliyim ve 1 çocuğum var,Çağdaş-yenilikçi anlayışıyla AGO’nun bir üyesi olmaktan mutluluk duyuyorum.
mithat-yildiz

MİTHAT YILDIZ

İngilizce Öğretmeni
1974 Siirt/Merkez doğumluyum. Sırasıyla Mezun olduğum Okullar; Mustafa Kemal Üniversitesi İskenderun M.Y.O Makine Teknikerliği(1994), Hava Teknik Okullar K.lığı Asb. Okulu(1995), Hava Lisan Okul K.lığı(1996), Dicle Üniversitesi Ziya Gökalp Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği(2003) Necmettin Erbakan Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü İngiliz Dili Eğitimi Y.L(2015), Katıldığım Kurs ve Seminerler; Hava Lisan Okul K.lığı Öğretmen Kursu(2003) – İzmir Hava Lisan Okul K.lığı Yıllık Seminerler(2003-2013) – İzmir ABD Savunma Dil Enstitüsü İngilizce Öğretmenleri Metodoloji Kursu(2006) – Texas/ABD NATO AWACS Teknik Eğitim ve Yöneticilik Kursları(İngilizce, 2013-2018) – Almanya NATO AWACS Semineri(2017) – Yunanistan Cambridge English Teacher Training Roadshow Semineri(2015) – Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi ELT Conference Semineri(2015) – Konya Ayrıca, kurumun ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda kurum içi kişisel gelişim, öğretmenlik, yöneticilik ve havacılık teknik eğitimlerine katıldım. 20 yıllık öğretmen tecrübesi ve 15000’ den fazla ders saatine sahip bir öğretmen olarak çok sayıda İlköğretim(LGS), Lise(YDS) ve Yetişkin öğrenciler(KPDS,YDS,ECL) yetiştirdim. ALC, Longman, Oxford ve Cambridge Kitaplarını okuttum. Kurum içi materyal geliştirme, soru, dilbilgisi ve kelime kitapçıkları hazırlama çalışmalarına katıldım. Kurum İngilizce Dergi için makaleler yazdım. Yabancı personele mütercim-tercümanlık görevini yaparak, sunum ve brifingler verdim. NATO görevim süresince, pek çok Avrupa ülkesi görme fırsatı bularak, bu ülkelerdeki kültürleri yerinde görerek ve bir arada yaşayarak, öğretmenlik mesleğimin gelişmesine katkılar yaptım. Öğretmenlik mesleğini seven, eğitimin gücüne inanan, araştıran, yeniliğe ve gelişime açık, başarılı bir öğretmen olmak için çalıştım ve çalışıyorum. Hayalim ve amacım, muasır medeniyetlerin öğrencileriyle yarışabilecek öğrenciler yetiştirmektir. Eylül-2021 tarihinde, 27 yıllık meslek hayatımı kendi isteğimle Hava Kuvvetleri K.lığından emekli olarak sonlandırdım. Meslek hayatım boyunca, 53 takdir,3 şerit rozet ve 2 kez üstün hizmet ödülü(aylıkla ödüllendirme) ile ödüllendirildim. Evli ve 2 erkek çocuk babasıyım. Eşim devlet ortaokulunda İngilizce öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Çağımızın nitelik ve nicelik gereksinimlerini karşılayabilen, en azından bir yabancı dil bilen, sosyal, sanatsal, bilişsel yönlü öğrenciler yetiştiren, öncü farkındalık uygulamalarıyla dikkatleri üzerine çeken, tecrübeli yönetici ve eğitmen kadrosuyla giderek yıldızı parlayan AGO ailesinin bir üyesi olmaktan mutlu ve heyecanlıyım.
seyma_koroglu

ŞEYMA KÖROĞLU

İngilizce Öğretmeni
1991 Konya doğumluyum. Konya Ahmet Keleşoğlu Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği
mezunuyum. Meslek hayatıma, özel öğretim ve dil kurslarında ilkokul ve ortaokul gruplarına, İngilizce Öğretmenliği yaparak başladım. Ardından, 4 yıl boyunca, yine özel bir kurumda 8. Sınıf öğrencilerimi LGS Maratonuna hazırladım. 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılından itibaren, çocuklarımızın İngilizceyi sadece ders olarak algılamadıkları, aynı zamanda günlük hayatlarında eğlenerek yaşadıkları Anadolu Gelişim Okulları Ailesi’nin bir üyesiyim.
lubabe

LÜBABE GÖKMEN

İngilizce Öğretmeni

1991 Konya doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi  Konya’ da tamamladıktan sonra üniversite öğrenimimi  2016 yılında,  Ankara Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dilbilimi Bölümünde tamamladım. Pedagojik formasyon eğitimimi  ise yine Hacettepe Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümünde tamamladım. Üniversite hayatım boyunca pek çok seminere ve çalıstaya katılmakla birlikte İngiliz Dilbilimi Bölümü Topluluğunda Yönetim Kurulu Üyeliği yaptım. Hubin- Hacettepe Üniversitesi Binicilik Kulübünde aktif rol alırken aynı zamanda, Hacettepe Haydok Koruma  Topluluğuna üyeyim. Mesleki hayatıma 2016-2017 yılları arasında çalıştığım Pema Kolejinde  başladım.2017-2019 Yılları arasında İtü Eta Vakfı Konya Doğa Kolejinde çalıştım. 2018 yazında, 3 ay süresince Canada – Toronto’da bulunan Sprott Shaw Language Collage’ da International  English Language Testing  System ILTS üzerine eğitim aldım.2019 yılında  evlendikten sonra Tedem Kolejinde görevime devam ettim. . 2020 yılı  için ise  büyük bir heyecanla çalışmaya  başladığım  ve İngilizce eğitimiyle fark yaratacağımız Anadolu Gelişim Okulları ailesine katıldım.

seyma-aslan

ŞEYMA ASLAN

İngilizce Öğretmeni

1995 yılında Kırşehir’de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi tamamladıktan sonra Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun oldum. Lisans eğitimimi de Necmettin Erbakan Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nde tamamlarken aynı zamanda farklı yaş ve seviyelere uygun olarak birebir İngilizce eğitimler vermeye başladım. 2019 yılından itibaren, English Studio Dil Okulu’nda çocuk grupları öğretmeni olarak ‘speaking’ ağırlıklı olmak üzere dört temel dil becerisi kazandırma üzerine çalışmalar yaparak öğrencilerimi yetiştirdim.

“Geleceğin büyük insanlarını yetiştiren” okulu AGO’da, evrensel dil İngilizceyi, çocuklarımızın geleceğine taşıyabilmeleri için görev almaktan mutluluk duyuyorum.

burcin-kara

BURÇİN KARA

İngilizce Öğretmeni

1986 İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi burada İstanbul’da tamamladıktan sonra Ankara Gazi Üniversitesi den mezun olarak öğretmenlik hayatıma başladım. Anaokulundan yetişkin gruba kadar birçok alanda, devletten özele birçok başarılı kurumda mesleğimi icra ettikten sonra Konya AKD Kids’te 5, yıl boyunca okul öncesi öğrencilerime İngilizce Öğretmeni görevimi yerine getirdim. Evli ve iki çocuk annesiyim.

Geleceğin Neslini yetiştiren AGO’da, şimdi ve geleceğin dili İngilizceyi minik öğrencilerime sevdirmek ve öğretmek için görevimin başındayım.

ayse-serap-cankaya

AYŞE SERAP ÇANKAYA

İngilizce Öğretmeni

1995 yılında Denizli’de doğdum. Lise eğitimimi İngilizce yabancı dili ağırlıklı eğitim veren Çal Anadolu Lisesi’nde başarı bursu ile tamamladıktan sonra Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden yine başarı bursu ile mezun oldum. Evli ve bir çocuk annesiyim. Çeşitli özel dil kurumlarında yaptığım çalışmalarımın ardından, çağdaş eğitim sistemleri ile İngilizceyi sadece dilbilgisi açısından değil kültürel bir birikim olarak da öğrencilerine aktarmayı hedefleyen AGO’nun İngilizce Zümresinde yer almaktayım.

MINE INCE RESIM

MİNE İNCE

Almanca Öğretmeni
1988 yılı Ankara doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Hatayın İskenderun İlçesi’nde,
Lisans ve pedagojik formasyon eğitimimi ise Konya Selçuk Üniversitesi’nde tamamladım.
2013 yılında, meslek hayatıma İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğünün ‘finansal okuryazarlık’
üzerine hazırladığı ‘3 Kumbara Projesi’nde görev alarak, Konya-Selçuklu ve Hatay-İskenderun
ilçelerinde
Proje Koordinatörlüğü görevimi yürüttüm.
Eş zamanlı olarak köy okullarında gönüllü öğretmenlik yaptım.
Erken çocukluk döneminde yabancı dil edinimiyle ilgili aldığım eğitimler sonucunda küçük
yaş grubuna yönelip, Anaokulu müfredatıyla paralel İngilizce planlar hazırladım.
Projenin sona ermesiyle Ankara Amerikan Kültür Koleji’nde Anaokulu İngilizce
Koordinatörü olarak kariyerime devam ettim.
Bu süreçte, bir çok İngilizce eğitime katılarak ilerlediğim yolda TESOL (Teachers of
English to Speakers of Other Languages) belgesi almaya hak kazandım.
Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nü bitirdim.
2017 yılında, Alanya Bahçeşehir Koleji’nde Anaokulu Müdür Yardımcısı olarak başlayan
idarecilik hayatım, yaptığım verimli çalışmalarla ikinci yılımda Anaokulu Müdürü olarak
devam etti. Evlendikten sonra, Konya’da yaşamaya başlayrak, tecrübeli ve dinamik kadrosuyla
AGO çatısı altında yerimi aldım.

HALİL GÖKSEL

Din Kültürü Öğretmeni
FIGEN CETIN RESIM

Figen ÇETİN

Görsel Sanatlar Öğretmeni

1974 Konya doğumluyum. 1998 yılında Anadolu Üniversitesi Ev İdaresi bölümünden mezun
oldum ve aynı yıl Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim-İş Öğretmenliği bölümüne birincilikle
girdim, başarılı bir eğitim sürecini 2002 yılında tamamlayarak mezun oldum. Öğretmenlik
hayatıma 2002 yılında Özel Armağan Kolejinde başladım. Bu kurumda 3 yıl görev yaptım. 7 yılı
Bahçeşehir Kolejinde, 6 yılı Sistem Kolejinde olmak üzere Keykubat Eğitim Kurumlarında 13
yıl görev yaptım. Görev yaptığım okullarda öğrencilerimle birlikte yıl içerisinde çeşitli sergilere
ve projelere imza attım. Mesleğim süresince öğrencilerim teşvik ve desteklerimle resim
yarışmalarında dereceler elde ettiler. Evliyim 14 yaşında bir oğlum var.
Sanatın yaşamın her alanına hakim olduğunu düşünüyorum; o yüzden geleceğimizi
şekillendiren önemli unsurlardan biridir. Anadolu Gelişim Okulları ailesiyle kuruluşundan itibaren
birlikte olmak çağdaş, yenilikçi ve mesleğim adına bir dönüm noktası olacaktır.

Anadolu Gelişim Okulları Öğretmeni, Konya Özel Gelişim Okul, Gelişim Koleji, konya Özel ilkokul, konya özel anasınıfı, konya özel ortaokul, konya özel

TUĞBA MALKONDU

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Evli- 1 çocuk

 • Mümtaz koru ilköğretim okulu
 • Konya gazi lisesi
 • Selçuk üniversitesi güzel sanatlar fakültesi resim bölümü. (2014)
 • Karabük üniversitesi pedagojik formasyon. (2015)

2014-2015 eğitim-öğretim yılı itibariyle başladığım kariyerim de ilkokul ve ortaokul kapsamında çalıştığım kurumda görsel sanatlar ve teknoloji tasarım öğretmeni olarak görevimi sürdürdüm. 3 eğitim dönemimim sürecinde;

 • Okul içerisinde sergiler
 • Kule site,kent plaza alışveriş merkezinde  sergiler
 • Konya dedeman otel personel çocukları ile birlikte otel içerisinde duvar resmi aktivitesi
 • Hiç otel’de duvar resim çalışması
sila-buyukkoc

Sıla Büyükkoçak

Beden Eğitimi Öğretmeni

1 Mart 1994, Seydişehir doğumluyum. İlk, orta  ve lise eğitimimi Konya’da tamamladım. Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü’nden mezun oldum. Necmettin Erbakan Üniversitesi’ndr  pedagojik formasyon eğitimimi tamamladım.  Bu süreçte atletizm branşıyla spora başlayıp voleybol, yüzme, bale ,tiyatro  gibi alanlarda da eğitim aldım. 3 yıl atletizm branşı yaptım. Çeşitli dallarında Türkiye dereceleri elde ettikten sonra  sakatlık nedeniyle branş değiştirerek, Voleybola başlayıp 11 yıl profesyonel olmak üzere 18 yıl voleybol oynadım. Alt yapılarda, yıldız ve genç kategorisinde takımımla birlikte Türkiye dereceleri elde ettim. Milli takım seçmeleri ve milli takım kamplarında yer aldım. Üniversite eğitimim devam ederken Fitness ve vücut geliştirme antrenörlüğü yaptıktan sonra 2017-2018 yıllarında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında göreve başladım. Aynı zamanda çeşitli spor kulüplerinde voleybol antrenörü olarak çalıştım.

 Aynı zamanda  voleybol hakemiyim.  Birçok özel okulda öğrenciler yetiştirdikten sonra, geleceğin zeki, çevik ve ahlaklı sporcular  yetiştirmeye devam etmek hedefiyle sporun çocukların hayatına kattığı değerleri sonuna kadar destekleyen, AGO Ailesi çatısı altında yerimi aldım.

mazlum-cinar

MAZLUM ÇINAR

Beden Eğitimi Öğretmeni

1996 yılında Konya’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Konya’da tamamladıktan sonra, Süleyman Demirel Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden “Üstün Başarı Belgesi” almaya hak kazanarak mezun oldum ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nden pedagojik formasyon eğitimi aldım. Şu anda yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. C Kademe Basketbol Antrenörüyüm. Isparta’da özel okullarda yaptığım öğretmenliğim sırasında çalıştırdığım öğrencilerimle, minikler kategorisinde, il şampiyonluğu ve il dışı şampiyonluklar elde ettik. Burada kazandığım mesleki tecrübelerimle birlikte, memleketim olan Konya’ya dönüş yaptım ve sporun öğrencilerin akademik kariyerine sağladığı katkıları önemseyen ve bu doğrultuda çocuklar yetiştiren, Anadolu Gelişim Okulları Eğitim Kadrosuna dâhil oldum.

aysegul-yigit

Ayşegül Yiğit

Beden Eğitimi Öğretmeni
deniz-ozyurdakul-resim-1

Deniz Özlüyurdakul

Antrenör

14 Temmuz 1985 Konya doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Konya’da tamamladıktan sonra Eskişehir Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. Yaklaşık 27 yıldır basketbol branşında çalışarak, çalıştırdığım takımlar ile birçok başarı elde ettim. Bununla birlikte 3 yıl boyunca basketbol hakemliği yaptım ve federasyona bağlı eğitimlerime devam ettim. Daha sonra yüzme sporu ile ilgilenmeye başladım ve 6 yıl, sosyal tesis ve havuz işletmeciliği yaptım. Bu esnada cankurtaranlık eğitimimi aldım. Özel yüzme dersi hocalığı yaptım ve bu konuda personel eğitimleri verdim.
Son olarak 7 yıl boyunca Selçuklu Belediyesi’nde antrenör olarak görev aldım. Sporun, öğrencilerimizin akademik ve bilişsel alanda da katkılarını bilen ve bu doğrultuda çocuklarını yetiştiren Anadolu Gelişim Okulları Ailesi ve AGO Spor Kulübünde yer almaktan gurur duyuyorum.

yasin_yaglikci

Yasin YAĞLIKÇI

Robotik Kodlama ve Tasarım Eğitmeni
1992 Konya / Selçuklu doğumluyum. İlköğretim eğitiminin ardından 2006-2010 yılları arasında
Meram Ticaret Meslek Lisesi / Bilişim Teknolojileri Bölümü / Web Programcılığı alanında teknik
eğitimlerle alanımdaki ilk çalışmalara başladım. 4 Ana Dalda (Ağ İşletmenliği, Web Programcılığı, Veri
Tabanı Programcılığı, Bilgisayar Teknik Eğitimi) yoğun bir eğitime tabi olduğum Lise öğrenimimde aşığı
olduğum mesleğimi en ince detaylarına kadar öğrendim. Sürekli kendini yenileyen ve değişen bir alan
olması nedeniyle; edinilen bilgilerin zamanla geçerliliğini yitirmesine imkan tanımadan sürekli kendini
yenileme eğilimi içerisinde hareket etmeye, eğitimler almaya özen gösterdim. Lise öğrenimimi
Bilişim Teknolojileri ve Bilgisayar Bilimi üzerine aldığım kapsamlı eğitimlerin ardından tamamladım.
2010 yılı içerisinde Necmettin Erbakan Üniversitesi / Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi/ Bilgisayar ve
Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümü halk arasında bilinen ismiyle Bilgisayar Öğretmenliği Lisans
Programını kazandım. Üniversite yıllarımın ilk günlerinden itibaren halihazırda üzerinde çalışmalar
yaptığım Google Reklam Ortaklığı alanında çeşitli başarılara imza attım. İlerleyen yıllarda Blog
Yazarlığı, Sosyal Medya Teknolojileri, Reklam Metin Yazarlığı gibi o dönemin en popüler alanlarında
gerçekleştirdiğim girişimler ile Bilişim alanındaki yenilikleri ortaya çıkardığım ürünlerle sıkı bir şekilde
takip ettim. Üniversite ve meslek hayatım boyunca katıldığım seminer ve eğitimlerle: Eğitim
Psikolojisi, Programlama Dilleri, Bilgisayar Donanımı, Algoritma, Siber Psikoloji, Sosyal Medyaya Giriş,
Eğitimde Grafik ve Canlandırma, Görsel Okuryazarlık ve Yaratıcılık, İnternet Tabanlı Programlama,
Sınıf Yönetimi, Topluma Hizmet Uygulamaları, Okul Deneyimi, Proje Geliştirme ve Yönetimi, Robotik
Kodlama, Arttırılmış Gerçeklik Teknolojisi gibi çeşitli alanlarda aldığım eğitimlerle öğretmenlik sıfatının
yanı sıra; “Öğretim Teknoloğu” ünvanını elde ettim.
Üniversite eğitimini başarıyla tamamlayıp mezun olduktan bir süre sonra Konya Büyükşehir Belediyesi
Meslek Edindirme Kursları’nda “Temel Bilgisayar Okuryazarlığı” eğitimleri verdim. 2018-2019 yılları
arasında Başak Koleji’nde Bilgisayar Öğretmeni olarak çalışma hayatıma devam ettim. Aynı yıl
içerisinde Karatay Üniversitesi Robotik Öğretmen Sertifika Programı’nı başarı ile tamamlayarak
“Sertifikalı Robotik Kodlama Eğitmeni” ünvanını elde ettim. Mesleğini aşkla yapan birisi olarak;
Robotik Kodlama, Maker Eğitimi ve Bilişim Teknolojileri alanlarındaki tutkumu ve deneyimlerimi
öğrencilerime aktarmaktan ve bunların sonuçlarını görmekten ziyadesiyle mutluluk duyan bir
insanım.
“Öğretmen Öğrencinin Gülüşüne Düşen İlk Cemredir” vizyonuyla başladığım Öğretmenlik hayatıma
2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı itibariyle Anadolu Gelişim Okulları’nda devam etmekteyim. Her biri
birbirinden özel ve uzman ekip arkadaşlarımla fark yaratan uygulamaların altına imza atacağımızdan
hiç şüphem yok.
huseyin_bilgic

Hüseyin BİLGİÇ

Müzik Öğretmeni
1984 yılında Aksaray’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Ankara’da tamamladım. İlk müzik
çalışmalarıma 1995 yılında Gitar eğitimiyle başladım. 2001 yılında Ankara Kültür Bakanlığı Gençlik
Korosunda solist ve korist olarak görev aldım. Aynı sene Ankara Etimesgut Belediye Konservatuvarı
sınavını kazanarak Batı Müziği, Türk Müziği ve Şan eğitimi aldım.2004 yılında Konya Selçuk
Üniversitesi Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarını 1.’lik ile kazanarak lisans öğrenimime başladım.
Konservatuvarda, değerli hocalarla ve sanatçılarla çalışma ve konser yapma imkanı buldum.
Konservatuvar eğitimim süresince tanbur ve keman enstrümanlarının eğitimini aldım. Bu süreçte
yurt içi ve yurt dışı çok sayıda konserde sazende olarak yer aldım. 2006 yılında, Arjantin, Brezilya, ve
Şili’de Türk Müziği konserleri verdim.2009 yılında ‘Ertuğrul Firkateyni’nin 120 Yılı Anma Programları
Projesi’ kapsamında Japonya’nın Okayama ve Kushkimoto şehirlerinde gerçekleştirilen konserlerde
Tanbur İcracısı olarak yer aldım. Konservatuvardan derece ile mezun oldum ve tezli yüksek lisans
eğitimime başladım. Aynı yıl Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarında Öğretim
Elemanı olarak Keman ve Tanbur derslerine girerek 3 yıl çalıştım. 2011 yılında Konya Necmettin
Erbakan Üniversitesinde formasyon eğitimimi tamamladım. 2013-2014 yılları arasında Konya
Bahçeşehir Kolejinde müzik öğretmeni olarak çalıştım. Yanı sıra , Konya Belediyesi Kılıçarslan Gençlik
Merkezinde Keman Eğitmeni olarak Üniversite öğrencilerine ders verdim. 2013-2015 yılları arasında
Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Korosu’nda koro şefliği yaparak Türk Sanat Müziği konserleri
verdim.2014-2019 yılları arasında Konya Başak Kolejinde çalışma hayatıma devam ettim.2015 yılında
İtalya’nın Venedik şehrinde Kutsi Ergüner yönetiminde ki ‘ The maftirims and the Works of Sephardic
Jews in Ottomon Classical Musıc’ adlı seminer, konser ve albüm çalışmasında Tanbur icracısı olarak
yer aldım.2019 yılında Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Müzik Anabilim
Dalında Tezli Yüksek Lisans eğitimini tamamladım. Evli ve bir çocuk babasıyım. 2019-2020 eğitim-
öğretim döneminde Konya’da her alanda fark yaratacak olan AGO ailesine katıldım.
gaye_bilgic

Gaye BİLGİÇ

Müzik Öğretmeni
1985 yılında Bozcaada’da doğdum. Asker olan babamın görevi nedeniyle ilkokulu farklı şehirlerde
ve okullarda okudum. Ortaokul ve liseyi İzmir ‘de tamamladım. İlk müzik çalışmalarıma 1999 yılında
keman, piyano ve armoni hocası olan Tevfik Tutu ile başladım. Sonrasında İzmir Karşıyaka Belediye
Konservatuvarı sınavını kazanarak müzik çalışmalarıma devam ettim. 2004 yılında, Konya Selçuk
Üniversitesi Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarını kazanarak lisans öğrenimime başladım.
Konservatuvar da değerli hocalarla ve sanatçılarla çalışma imkanı buldum. Konservatuvar eğitimim
süresince pek çok konser, dinleti vb. faaliyetlere katıldım. 2009 yılında konservatuvardan derece ile
mezun oldum. Aynı yıl Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarında öğretim elemanı
olarak Türk Müziği ses eğitimi, uslup-tavır derslerine girerek 3 yıl boyunca üniversitede görev aldım.
Aynı yıllarda, TRT Ankara radyosu Can Veren Pervaneler Hayati İnanç ve ‘Ati Türk Müziği Topluluğu
‘nda solist olarak görev aldım. 2009 yılında TEV ve TRT’nin düzenlemiş olduğu ‘Safiye Ayla ve Zeki
Müren’ ses yarışmasında Safiye Ayla dalında Türkiye 3.sü oldum.2009 yılında ‘Ertuğrul Firkateyni ‘nin
120 Yılı Anma Programları’ projesi kapsamında Japonya ‘da Okayama ve Kushkimoto ‘da
gerçekleştirilen konserlerde solist olarak yer aldım.2011 yılında Konya Necmettin Erbakan
Üniversitesinde formasyon eğitimini tamamladım.2011-2013 YILLARI ARASINDA Konya Doğa Koleji
Okullarında müzik öğretmeni olarak görev aldım. Çok sayıda seminer ve projelerde bulundum. Tuncer
Ediz Toksoy ve Onur Erol’un Anaokul ve İlkokul için Orff ile ilgili seminerlerine katıldım. 2014-2019
yılları arasında Konya Sistem Kolejinde yine müzik öğretmeni olarak çalışma hayatıma devam
ettim.2015 yılında TRT Ankara radyosunun düzenlemiş olduğu ses yarışmasında Türkiye 3.’sü
oldum.2019 yılında Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Anabilim Dalı Müzik
Eğitimi Dalında ‘Tezli Yüksek Lisans’ eğitimini tamamladım. Evli ve bir çocuk annesiyim.
2019-2020 Eğitim-Öğretim döneminde müziğe ve sanata duyduğu aşk ile mutlu, başarılı, nitelikli,
özgüveni yüksek ve Atatürkçü anlayışla tüm öğrencilere ışık olmanın heyecanı ile AGO ailesindeyim.
Anadolu Gelişim Okulları Öğretmeni, Konya Özel Gelişim Okul, Gelişim Koleji, konya Özel ilkokul, konya özel anasınıfı, konya özel ortaokul, konya özel

BERRİN YÜCE

Satranç Eğitmeni
1974 Berlin Almanya doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Ordu’da tamamladıktan sonra, 1996 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nden mezun oldum. Çok genç yaşlarda tanıştığım satranç sporunun hayatımın hep bir parçası olmasının yanı sıra izci liderliği ve atletizm hakemliği gibi dallarda da görev aldım. 2001 yılından itibaren, Türkiye Satranç Federasyonu İl Hakemi ve 2. Kademe Satranç Antrenörü olarak profesyonel meslek hayatıma devam ediyorum. Dokuz yıl Türkiye Satranç Federasyonu Merzifon İlçe Temsilcisi olarak görev yaptım. Balıkesir, Merzifon, Ankara ve Konya’da verdiğim Okul Öncesi, İlkokul ve Ortaokul seviyesinde eğitimler boyunca, Türkiye Satranç Federasyonu turnuvalarında bölge birincilikleri ve birçok dereceye sahip öğrenciler yetiştirdim. 2 yıldır akıl ve zeka eğitmenliği de yapmaktayım. Ayrıca Üstün Yetenekli Öğrenciler için de Satranç Antrenörlüğü yapmaktayım. Öğrencilerimin satrancı sevmeleri ve daha rahat öğrenmelerinin temelinde aileler ile birlikte ortak çalışmanın yattığından yola çıkarak, 2014 yılında “Ailemle Birlikte Satranç Öğreniyorum” isimli kitabımı yazdım. Evli ve üç çocuk annesiyim. AGO Spor Kulübü’ne lisanslı sporcular yetiştirmekten ve bu ailede olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyorum.
EBRU CANTUR DRAMA

EBRU CANTÜRK

İngilizce /Türkçe Drama Eğitmeni

14.12.1976 İstanbul doğumluyum. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Mersin’de tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Biyoloji bölümünü bitirdim.Ankara’da üniversitede başladığım sanat yaşantımı, yurt içi ve yurt dışında aldığım eğitimler ile ilerletip, Ankara’da kendime ait Dans ve Sanat Okulu kurarak profesyonel olarak çalışma hayatına atıldım. Bu süre içinde 2005-2006, 2006-2007 yıllarında Türkiye Salsa Şampiyonu oldum. Ardından, İzmir’ de sanat çalışmalarıma ve eğitim vermeye çeşitli kurum ve kuruluşlarda devam ettim. 2012 Yılında dünya tatlısı bir kız çocuğunun annesi oldum. 2014 yılında eşimin yurt dışına atanmış olması nedeni ile dans eğitimi faaliyetlerini International Spouses Club altında devam ettirdim. İngilizce eğitmenlik ve drama eğitimimi tamamladıktan sonra Konya’ya taşındım ve çalışmalarıma burada devam ettim.

meryem-bolen-foto

Meryem BÖLEN

Ölçme Değerlendirme Uzmanı
1987 Konya doğumluyum. İlköğretim ve lise öğrenimimi Konya’da tamamladıktan sonra 2004-2008 yıllarında Selçuk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümünde lisans eğitimimi, 2008-2009 yıllarında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Felsefe Grubu Öğretmenliğinde Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. Rehber Öğretmenlik için hizmet içi eğitim aldım. Aile Psikoloji sertifikası aldım. 2021 yılında İnsan Kaynakları Yönetimi ön lisans programımı tamamladım. Eğitim adına farklı özel kurumlarda Kurum Müdürlüğü ve Öğretmenlik deneyimlerinden sonra 10 yıl boyunca finans sektöründe Operasyon Müdürü olarak görev yaptım. Meslek hayatıma; Konya’da eğitime yenilikçi bakış açısı ile birbirinden önemli başarılara imza atacağına inandığım Ago’nun bir parçası olarak devam etmenin heyecanı içerisindeyim.
MERVE AKGUN

MERVE AKGÜN

Öğrenci İşleri Sorumlusu
1991 Yılında Konyanın Taşkent ilçesinde Doğdum.
İlköğretim ve Lise hayatımı Meram Bölgesinde tamamladım.
2010-2014 yılları arasında Konya Selçuk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü Lisans
Eğitimimi bitirdim.
Mezun Olduktan birkaç ay sonra özel okul tecrübesiyle tanıştım ve 5 yıl aynı kuruma hizmet verdim.
TEMA ve AÇEV üyesiyim.
Gönüllü olarak AÇEV’de Öğrencilere dersler verdim.
Köy okullarına yardım projelerinde aktif olarak rol aldım.
Evli ve 1 Çocuk annesiyim.
Şuanda İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde Öğrenim hayatıma devam etmekteyim.
Geleceğe şekil verecek Okul olan AGO Ailesinin bireyi olmaktan dolayı onurluyum.
mine-oktay

MİNE OKTAY

Okul Hemşiresi

1998 Konya doğumluyum. İlk ve ortaokul eğitimimi tamamladıktan sonra 2016 yılında, Lokman Hekim Anadolu Sağlık Lisesi – Hemşirelik Bölümü’den mezun oldum. Bu arada, birçok ilk yardım ve ilgili eğitimlere katıldım. Halen Selçuk Üniversitesi Tıbbi Labaratuar Teknikeri Bölümü’de eğitim hayatıma devam etmekteyim. 2016 – 2021 yılları arasında Özel Konya Hospital Hastanesi’nde çalıştıktan sonra evlendim ve ardından, sağlıklı, hijyen koşullarına son derece hakim ve güvenli bir eğitim ortamı sunan AGO Ailesi’nin bir üyesi oldum.

ornek-resim-suliet

TİLBE ÇİFÇİ

Muhasebe Sorumlusu