Anadolu Gelişim Okulları Öğretmeni, Konya Özel Gelişim Okul, Gelişim Koleji, konya Özel ilkokul, konya özel anasınıfı, konya özel ortaokul, konya özel

ERTAN DÜNDAR

Genel Müdür

1967 Yılında Beyşehir ‘de doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle, Beyşehir Durak Köyü İlkokulu, Seydişehir Mahmut Esat Ortaokulu, Konya Meram Ortaokulu ve Gazi Lisesi’nde okudu. 1987 yılında Selçuk Üniversitesi Niğde Eğitim Yüksek Okulu Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 1996 yılında ise Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde 2+2 lisans tamamladı. Yüksek lisansını ise 2002 yılında aynı okulda bitirdi.

Mesleğinin ilk yıllarında, 1987-1993 yılları arasında, Van’daki üç farklı köy okulunda görev aldı.

Doğu hizmetinin ardından 1994 yılında Konya’ya atandı. İlk olarak Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu’nda Sınıf Öğretmenliği görevini yaptı. Daha sonra, Org. Cemal Tural İlköğretim Okulu’nda 7 yıl Müdür Yardımcılığı, 3 yıl Okul Müdürlüğü görevlerini yerine getirdi. 2003-.  2010  yıllarında  Konya’nın güzide okullarından, Mareşal Mustafa Kemal İlköğretim Okulu’nda Okul Müdürü olarak görev yaptı. 1 yıl Meram Ali İhsan Dayıoğlugil, 2 yıl İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okullarında Okul Müdürü olarak görev yaptı. 2012 yılında, devlete bağlı okullarda görev yapmış olmanın onuru ve gururuyla, Milli Eğitim Bakanlığı’ndaki görevinden ayrıldı. Bu tarihten itibaren Konya Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü olarak göreve başladı; bilgi ve tecrübesini buraya da aktardı. Okulun adının değişmesinin ardından, Özel Konya Sistem Kolejinde 6 yıl boyunca çalıştı. 1 Mayıs 2018 tarihinde ise uzun yıllar hayalini kurduğu okulu açmak için görevinden ayrıldı. Bugün, Anadolu Gelişim Okulları ile çok yönlü eğitim yapısını yerleştirmek ve eğitim hayatına iz bırakmak için Kurucu Genel Müdür olarak görevinin başında. Mesleğine duyduğu büyük aşk ve saygıyla eğitimcilik yaşamına çok sayıda farklı başarılar   ekledi. Yöneticilik görevleri sırasında 106 hizmetiçi kurs ve seminer programlarına katıldı. Toplamda 7 bilimsel makalesi yayınlandı. 33 yıllık mesleki hayatında bir kez aylıkla ödül, 4 adet takdirname, 29 adet teşekkür belgesi almaya hak kazanmıştır. Bir dönem basketbol antrenörlüğü ve aynı zamanda lisanslı futbol ve orta mesafe atletizm yapmıştır.  Evli ve 3 çocuk babasıdır.

havvanur-yilmaz

Havvanur Yılmaz

Müdür Yardımcısı

1989 yılında Konya’da doğdum. Lise eğitimimi Selçuklu Lisesi (YDA) tamamladım. Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Almanca Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum.

Meslek hayatıma; eğitimdeki yenilikleri keşfetme, geleceğimizin teminatı evlatlarımıza daha fazla katkıda bulunma, kendini yetiştirme ve geliştirme imkânları sağlaması nedeniyle 2010 senesinden beri eğitim sektöründe görevimi icra etmekteyim.

Konya’nın önde gelen eğitim kurumlarında 12 yıl çalıştım.

8 yıl öğretmenlik yaptıktan sonra Ortaokul Müdür Yardımcılığı, Ortaokul Müdürlüğü, Lise Müdür Yardımcılığı yaptım. E-Twinning ve Erasmus Avrupa Projelerine koordinatörlük yaptım. Öğrencilik ve öğretmenlik süreci boyunca çeşitli ELT seminerlerine katıldım.

8 yaşında bir çocuk annesiyim.

 Yenilikçi eğitim anlayışını savunan ve uygulayan Anadolu Gelişim Okullarında Müdür Yardımcısı Olarak görev almaktayım.

ozden-cimis

ÖZDEN ÇİMİŞ

Rehber Öğretmen ve Psikolojik Danışman

Malatya’nın Arguvan ilçesinde doğdum. Mersin’de ilköğretim ve lise hayatımı tamamladım. 2002-2006 yıllarında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesinde İşletme Bölümü Lisans Eğitimimi bitirdim.

Mezun olduktan birkaç ay sonra özel bir şirkette yöneticilik yaptım.

2012-2015 yıllarında  Üstün Şeref Belgeleri alarak Giresun Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünü dereceyle bitirdim. Her yıl farklı illerin üniversitelerinde okumak bana bilginin sonsuz, bitmek tükenmek bilmeyen bir bilgi deryası olduğunu gösterdi. Lisans eğitimi boyunca Farabi Bursu ,Onur Belgesi ve Üstün Şeref Belgeleri aldım.

2016-Mersin-Tarsus Yenice Özel Eğitim Okulunda özel eğitim öğretmenliği yaptım.

2021-Konya-Karatay Yusuf Gül İlkokulunda özel eğitim öğretmenliği yaptım.

2018-2021 yıllarında Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü Tezli Yüksek Lisansı tam burslu kazanarak master eğitimimi dereceyle tamamladım.

2021-2022 yıllarında özel bir kurumda Rehber Öğretmeni ve Rehber Koordinatörü olarak görev aldım. Teblig Tebellüg Belgem bulunmaktadır.

Akıl zeka oyunları öğreticiliği, aile danışmanlığı, bilişsel terapi, özel eğitim öğretmenliği, diksiyon, iş güvenliği kursu gibi birçok alanda eğitim alarak belgelerimi almaya hak kazandım.

Bir eğitim sevdalısı olarak öğrencilerimizin hayallerindeki geleceğine şekil verecek okul olan Anadolu Gelişim Okulları Ailesinin bir eğitimcisi olmaktan onurlu ve gururluyum.

merve-duzgun

MERVE DÜZGÜN

Rehber Öğretmen ve Psikolojik Danışman

1991 Konya Merkez doğumluyum, aslen Ereğliliyim. Eğitim hayatıma Konya’da daha sonrasında da
Ereğli’de devam ettim ve İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden
mezun oldum. Daha sonra ikinci üniversite eğitimimi Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi
Sosyal Hizmetler Bölümünden aldım. 2016 yılında BLC Dikkat ve Algı Geliştirme Merkezinde ve Savaş
Özel eğitim Merkezinde Psikolojik Danışman ve Aile Danışmanlığı yaptıktan sonra 2017-2022 yılları
arasında beş yıl boyunca Pema Kolejinde rehber öğretmeni olarak görev aldım.
Mesleki gelişimim açısından mikro/makro Beden Dili Eğitimi, etkili iletişim, insan kaynakları gibi
birçok alanda eğitimler alarak sertifikalarımı tamamladım.
2023-2024 Eğitim Öğretim Döneminden itibaren Anadolu Gelişim Okullarında kariyer serüvenimi
devam ettirmekteyim. Mesleğine aşık bir psikolojik danışman olarak bu güzel ailede olmaktan ve
profesyonel eğitimlerine katkıda bulunacak olmaktan mutluluk duyuyorum.

narin_seker

NARİN ŞEKER

Ana Sınıfı Öğretmeni
1981 Konya doğumluyum. Evli ve iki çocuk annesiyim. Selçuklu Teknik Lise “Bilgisayar
Bölümü” ve “Çocuk Gelişimi Bölümü’nü” bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi “Okul Öncesi
Öğretmenliği” Bölümü’nden 2012 yılında mezun oldum.
Öğretmenin kendisini sürekli yenilemesi ve geliştirmesi gerektiğine inanan bir öğretmen
olarak; mesleğimle ilgili çeşitli alanlarda eğitimlere katılıp, sertifikalar almaya hak kazandım.
Konya Maya Çocuk Anaokulu’nda göreve başlamamın yanı sıra 2018
Yılında Selçuk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi İhsan Doğramacı Uygulamalı Anaokulunda
252 saatlik Montessori Eğitmen Eğitimine katılarak “Montessori Eğitmenliği” unvanını almaya hak
kazandım.
Mesleğime ve çocuklara âşık bir öğretmen olarak, Anadolu Gelişim Okulları’nda heyecan ve
sevgiyle mesleğine devam etmekteyim.
hulya-karagulle

Hülya Karagülle

Ana Sınıfı Öğretmeni

1987 yılında Anamur’da doğdum. Anamur Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümünü tamamladıktan sonra 2012 yılında Girne Amerikan Üniversitesi “Okul Öncesi Öğretmenliği” Bölümünden mezun oldum. Çeşitli kurumlarda anaokulu öğretmenliği yaptım. Son çalıştığım kurum olan Mersin Gelecek Koleji’nden evlilik nedeni ile ayrılarak Konya’ya taşındım. Çalıştığım süre boyunca alanım ile ilgili çeşitli eğitim ve seminerlere katılarak kendimi geliştirme imkânı buldum. En büyük amacım; mutlu ve özgüveni yüksek, çözüm odaklı, araştıran, sorgulayan ve sosyal becerileri gelişmiş çocuklar yetiştirmektir. Bu yolda mesleğini icra eden bir öğretmen olarak; AGO Ailesinin bir üyesi olmaktan mutluluk duyuyorum.

banu-insan

BANU İNSU

Ana Sınıfı Öğretmeni

1994 yılında Konya’da doğdum. Evli ve bir çocuk annesiyim. Konya Meram Atatürk Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümünden mezun olduktan sonra 2012 yılında Mevlana Üniversite Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünü okudum ve lisans eğitimimi 2016 yılında tamamladım. Lise ve üniversite yıllarımda devlet ve özel anaokullarında çalıştım. 2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılları arasında Tedem Kolejinde okul öncesi öğretmeni olarak görev aldım.  2021 yaz dönemi Selçuklu Halk Eğitim Merkezinde görev almamın yanı sıra eğitim ve meslek hayatım boyunca çeşitli seminerlere katıldım. Selçuk Üniversitesi bünyesine bağlı akıl ve zeka oyunları eğitimine katıldım. Her çocuğun farklılık ve yeteneklerine göre ilgi ve ihtiyaçlarını karşılamak, eğitim öğretim yaşantısına destek olmak, keşfetmek ve bu doğrultuda mesleğimi yapmak temel amacımdır. Mozaik tablo, portre resim, yetişkin ve çocuk yogası ile çalışmalar yapmak ilgi alanlarım arasındadır.

Anadolu Gelişim Okulları Ailesine katılmaktan gurur duymaktayım.

merve-tuter

MERVE KÜÇÜKYILMAZ

Ana Sınıfı Öğretmeni

1996 Konya Beyşehir doğumluyum. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi Beyşehir’de tamamladıktan sonra Doğu Akdeniz Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünden 2019 yılında mezun oldum. 2021 yılında Necmettin Erbakan Üniversitesi Eğitim Programları ve Öğretim Bölümünde yüksek lisans eğitimine başladım. Beyşehir’de devlet okulunda ana sınıfı öğretmenliği yaptıktan sonra Konya Nesibe Aydın Eğitim Kurumlarında görev almaya başladım. Meslek hayatım süresince kendimi yenilemek ve geliştirmek için pek çok seminer ve eğitimlere katılarak sertifikalar aldım. Çocukların küçük kalplerinde kocaman bir yere sahip olmaktan ve büyük hayallerini minik dokunuşlarla zenginleştirmekten mutluluk duyuyorum. Eğitime gönül vermiş biri olarak Anadolu Gelişim Okulları Ailesinin bir parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum.

burcin-kara

BURÇİN KARA

Ana Sınıfı İngilizce Öğretmeni

1986 İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi burada İstanbul’da tamamladıktan sonra Ankara Gazi Üniversitesi den mezun olarak öğretmenlik hayatıma başladım. Anaokulundan yetişkin gruba kadar birçok alanda, devletten özele birçok başarılı kurumda mesleğimi icra ettikten sonra Konya AKD Kids’te 5, yıl boyunca okul öncesi öğrencilerime İngilizce Öğretmeni görevimi yerine getirdim. Evli ve iki çocuk annesiyim.

Geleceğin Neslini yetiştiren AGO’da, şimdi ve geleceğin dili İngilizceyi minik öğrencilerime sevdirmek ve öğretmek için görevimin başındayım.

dilan-duvaryapar

Dilan Duvaryapar

Ana Sınıfı İngilizce Öğretmeni

1993 Konya doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Konya’da tamamladım ve Selçuk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldum. Meslek hayatıma ilk olarak özel bir anaokulunda başladıktan sonra İngilizce dil eğitim merkezlerinde ilkokul ve ortaokul kademelerinde İngilizce öğretmeni olarak meslek hayatıma devam ettim. Ardından özel bir okulda ortaokul kademesinde görev aldıktan sonra minik öğrencilerimle yaşadığım meslek aşkından daha fazla uzak kalamayarak anaokulu İngilizce öğretmenliği görevime geri döndüm. 2022 – 2023 Eğitim ve Öğretim döneminden  itibaren bir dünya dili olan İngilizceyi minik çocuklarıma sevdirmek ve günlük hayatlarında konuşmalarını sağlamak amacıyla AGO’nun İngilizce Zümresinde yer almaktan gurur duyuyorum.

sevinc-basaoglu-gorsel

SEVİNÇ BAŞOĞLU

Ana sınıfı Yardımcı Öğretmeni

1981 Bilecik doğumluyum. Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Eğitimi mezunuyum. Meslek hayatım boyunca usta öğretici olarak çeşitli özel kurumlarda görev aldım ve mesleğimi geliştirebileceğim birçok eğitim ve seminere katıldım. Evli ve iki çocuk annesiyim. Her çocuğun geleceğimiz olduğunun bilinciyle küçük yüreklere dokunmaktan her zaman mutluluk duymaktayım. Anadolu Gelişim Okulları’nda olmaktan dolayı çok gururluyum

pinar-uluc

Pınar Nizamoğlu

1. Sınıf Öğretmeni

1995 Kırklareli doğumluyum. Aslen Hataylıyım. İlk, orta ve lise eğitimimi Mersin’in Anamur ilçesinde tamamladım. 2015-2019 Necmettin Erbakan Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum.Van’da bir sene ücretli sınıf öğretmeni, Konya’da özel eğitimde üç sene uzman öğretici olarak çalıştım.Kendimi daha fazla geliştirmek adına birçok kursa ve seminere katıldım. Yeni eğitim öğretim hayatında AGO ailesinin bir parçası olacağım için çok heyecanlı ve mutluyum.

seranay-yilmaz

Serenay Yılmaz

1. Sınıf Öğretmeni

1997 Manisa’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Manisa’da tamamladıktan sonra Kastamonu Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Eğitimim boyunca ve sonrasında da Toplum Gönüllüleri Vakfı bünyesinde çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak yer aldım. Derslerimde daha aktif ve etkili olabilmek amacıyla drama, diksiyon, akıl ve zeka oyunları, etkili ve hızlı okuma sorun çözme teknikleri zaman yönetimi, 21. Yüzyılda liderlik ve benzeri kurs ve seminerlere katıldım. Devlet ve özel okul tecrübelerimin ardından eğitimde öncü olduğuna inandığım Anadolu Gelişim Okulları Ailesine katılmanın mutluluk ve heyecanını yaşamaktayım.

ayse-hulya-ozupak

Ayşe Hülya Özüpak

1. Sınıf Öğretmeni
isak-yeni-gorsel

İSAK ÖZDİL

2. Sınıf Öğretmeni

1966 yılında Karaman ili Yeşildere Nahiyesinde doğdum. 1987 yılında Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Fransızca Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 1988-1989 yılları arasında askerlik vazifemi tamamladım. Askerlik dönüşü 1989-1992 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Karaman Meslek Yüksekokulu’nda Fransızca derslerine girdim. 1992 yılında Mardin ili Kızıltepe İlçesi Alipaşa Köyü’ne sınıf öğretmeni olarak atandım. Mardin’den sonra Çumra 60. Yıl Mehmet Yaymacı İlkokulu sonrasında da Konya/Selçuklu Şükriye Onsun İlkokulu’nda görev yaptım. Şükriye Onsun İlkokulu’nda çalışırken 2000-2005 yılları arasında Fransa Lyon ve Marsilya Başkonsolosluklarına bağlı olarak Gap (Hautes-Alpes) şehrinde Türkçe ve Türk Kültürü Dersleri Öğretmeni olarak görev yaptım. Yurt içi görevine döndüğümde tekrar Şükriye Onsun İlkokulu’nda göreve başladım.

Şükriye Onsun İlkokulu’ndaki görevim süresince 2013-2015 yılları arasında “Go Europe” isimli bir Comenius Okul Ortaklıkları Projesi yaptım. Proje çerçevesinde Slovakya, Almanya, Polonya, Letonya ve Portekiz’de proje çalışmalarına katıldım. Halen 2017 yılında başladığım ve 31 Ağustos 2019 tarihinde sona erecek olan  “ZOOPAS” isimli bir Erasmus+ projesini yürütmekteyim. Bu proje çerçevesinde Fransa, Almanya, Finlandiya, İspanya ve Slovakya’da proje çalışmalarına katıldım.

Yeni bir başlangıç yapmak, deneyimlerimizi harmanlamak ve tazelenmek niyetiyle AGO ailesine katılmaya karar verdim.

Evliyim. Biri erkek biri kız iki evlat sahibiyim.

AYSE SULE RESIM

AYŞE ŞULE ERZURUM

2. Sınıf Öğretmeni
Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum.
1994 yılında sınıf öğretmeni olarak göreve başladım. Meram Alparslan İlköğretim Okulu’nda görev yaparken gelen teklif üzerine 2001 – 2004 yılları arasında Özel Konya Esentepe Kolejinde; 2005-2019 yılları arasında Konya ilinde çeşitli okullarda görev yaptım.
2006 Yılında Milli Eğitim Bakanlığı’nın yaptığı sınavda başarılı olarak Uzman Öğretmen
unvanını kazandım. Öğretmenlik mesleğinde 25 yılımı tamamladım.
Öğretmenlere çoklu zekâ, toplam kalite, okuma-yazma konularında seminerler verdim.
Birçok okul, ilçe, il komisyonlarında görev aldım. Mesleğimi icra ederken; süt, şiddet, çevre
vb. alanlarda projeler hazırladım ve yürüttüm.
Fikir üretmek, tasarım yapmak, eğitim materyalleri hazırlamak, fotoğraf çekmek, şiir ve denemeler yazmak, resim yapmak, dünya mutfakları ve doğa yürüyüşü hobilerim
arasındadır.
nurten_erol

NURTEN EROL

3. Sınıf Öğretmeni

Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Ağrı, Ankara ve Manisa’da sınıf öğretmeni olarak görev aldıktan sonra 2005 yılı itibariyle memleketim olan Konya’da Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulunda meslek hayatıma devam ettim. 2006 yılında düzenlenen sınavı kazanarak “uzman öğretmen” unvanını aldım. Meslek hayatım boyunca, takdir ve teşekkür belgeleriyle ödüllendirildim.

Daha sonra tayin olduğum Şükriye Onsun İlkokulunda görevime başladım. Bu yıllar içerisinde, meslekî bilgilerimi geliştirdiğim, birçok seminer ve eğitimlere katıldım, projeler yürüttüm. İşimi her zaman büyük bir sevdayla yaptım.

Biri avukat, diğeri de Boğaziçi Üniversitesinde yüksek lisans yapmakta olan iki kız annesiyim.

2019—2020 Eğitim Öğretim yılından bu yana, Anadolu Gelişim Okullarındaki görevimi yine aynı meslek aşkıyla devam ettirmekteyim.

mustafa-orhan

MUSTAFA ORHAN

3. Sınıf Öğretmeni
Konya’nın Altınekin İlçesinde 1990 yılında doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi Altınekin’de tamamladım. Rize R. Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nden 2012 yılında mezun oldum. Birçok mesleki eğitime katılmanın yanı sıra ‘Dil Konuşma Becerisi Sertifikası’ alarak harflerin nasıl telaffuz edilebileceği ve bunun okuma yazma becerilerine katkıları üzerine çalışmalar yaptım. 8 sene boyunca, bir özel eğitim merkezi bir de özel okulda mesleğimi icra ettim. Evli ve bir çocuk babasıyım. Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen olan eşimle birlikte okul öncesi ve ilkokul dönemindeki öğrencilere gelişim testleri uygulamakta ve sonuçları ile ilgili analiz ve çalışmalar yapmaktayız. Bundan sonraki eğitim öğretim hayatımda da AGOLU Öğrencilerimin hayatlarına tatlı ve başarılı dokunuşlarda bulunabilmek hedefi ile AGO Ailesi’ne katılmaktan mutluluk duymaktayım. Öğretmenlik görevimi ve çocukları çok seviyorum. 2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılında Anadolu Gelişim Okullarında çocuklarıma kavuşmak için sabırsızlanıyorum. Burada, geleceğe en iyi şekilde hazırlanan evlatlar yetiştireceğime yürekten inanıyorum. AGO’nun bir rengi olduğum için çok mutluyum.
pervin-emmiler

PERVİN EMMİLER

4. Sınıf Öğretmeni

1969 yılında Nevşehir’de doğdum. İlk ve orta eğitimimi Nevşehir’de, lise öğrenimimi ise Mersin’de tamamladım. 1988 yılında Çukurova Üniversitesi Hatay Eğitim Yüksekokulu’ndan mezun oldum. 1988 – 1990 yılları arasında ilk görev yerim Malatya’da 2 yıl köy okullarında, sonrasında 1 yıl İçeri Çumra Ziya Gökalp İlkokulu’nda, 3 yıl Konya / Meram 24 Kasım İlkokulu’nda ve eşimin görevi nedeniyle gittiğim Diyarbakır’da 4 yıl çalıştım. 1998 senesinde İlköğretim Öğretmenliği Lisans Tamamlama Proğramı Türkçe Bölümü’nden mezun olarak Anadolu Üniversitesi Lisans Tamamlama Diploması aldım. Aynı sene tekrar Konya’ya dönüşümde 15 sene Karatay/Hürriyet İlköğretim Okulu’nda ve 4 yıl Meram/Mehmet Şükriye Sert İlköğretim Okulu’nda çalışarak 2017 senesinde kendi isteğimle, 29 yıllık hizmet süresiyle  emekli oldum. Aynı yıl Özel Nesibe Aydın Konya Okulları’nda çalışmaya başladım. Burada 3 yıl çalıştıktan sonra pandemi sürecinde çalışma hayatıma ara vermeye karar verdim. 32 yıllık meslek hayatım süresince pek çok mesleki gelişim ve eğitim seminerlerine katıldım. 10 dan fazla teşekkür, 1 taktir belgesi aldım. Ayrıca 1 kez de maaşla ödüllendirildim. TTKB(Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı) kitap inceleme komisyonunda görev aldım.  11 yıldır Sivil toplum kuruluşlarından TEMA Vakfı gönüllüsüyüm ve aktif olarak faaliyetlerine katılmaktayım. Halen MEB. İle yapılan protokoller kapsamında okullardan gelen eğitim talepleri doğrultusunda çocukların doğa ve çevre bilinci edinmeleri, Ekosistemle sürdürülebilir /dost uygulamaları yaşama taşımaları konusunda gönüllü eğitmenlik yapmaktayım. Ayrıca 6 yıldır TEMA Vakfı Meram İlçe Sorumluluğu’nu yürütmekteyim.2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında doğa ile dost uygulamaları ve yenilenebilir enerji seçimlerinden çok etkilendiğim AGO ailesinde olmaya karar verdim. .Evli ve 1 kız çocuk annesiyim

gizem-akcil-tag

GİZEM AKÇİL TAĞ

Türkçe Öğretmeni

10.07.1990 yılında Konya’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi tamamladıktan sonra 2015 yılında Necmettin Erbakan Üniversitesinden bölüm ikincisi olarak mezun oldum ve öğretmenlik hayatıma başladım.

İlk olarak Surdem Analiz Etüt Merkezinde çalışmaya başladım. Dört yıl bu kurumda görevimi sürdürdüm. Ortaokul gruplarındaki tüm sınıfların derslerine girerek kendimi yenileme, geliştirme ve alanında uzmanlaşma çalışmalarımı gerçekleştirdim. Özellikle LGS gruplarında sınava yönelik beceri temelli yeni nesil soru çözümleri üzerinde grup ve birebir çalışmalarda bulundum. 8. Sınıf öğrencilerimi en iyi şekilde sınava hazırlamak için çaba göstererek onların en iyi sonuçlar alması için bu süreci planlamaya büyük önem veriyorum.

Evli ve iki çocuk annesiyim.

Okuyan, okuduğunu anlayan, anladıklarını ifade eden kendine güvenen ve başaracağına inanan bir nesil yetişmek için 2019 – 2022 yıllarında Anadolu Gelişim Okullarında mesleğimi icra ettim. 1 yıllık aradan sonra tekrar eğitim sevdalısı olarak Anadolu Gelişim Okullarında görevimin başında olmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum.

merve-tuter-gorsel

MERVE TÜTER

Türkçe Öğretmeni

1992 yılında Trabzon’un Sürmene İlçesinde doğdum. Ailemin tayini nedeniyle bulunduğum Konya’da ilköğretim eğitimimi Mareşal Mustafa Kemal İlköğretim Okulunda, lise eğitimimi ise Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesinde tamamladım. Üniversite hayatımı Mevlana Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümünde 2016 yılında tamamladım. Mezuniyetimin ardından devlet okulu ve özel kurumlarda mesleğimi icra ettim. Kendimi geliştirmek ve mesleğimde en iyisi olmak adına tüm sınıf kademelerinde derslere girdim, etütler verdim, öğrenci koçluğu yaptım. 8. Sınıf öğrencilerimi LGS sürecine hazırladım. Yeni Eğitim ve Öğretim yılında farklılık yaratacağına inandığım AGO ailesindeyim.

yonetimkadro-emine-dogan

EMİNE DOĞAN

Matematik Öğretmeni
1988 yılında Konya’nın Beyşehir İlçesi’nde doğdum. İlk ve ortaokul
eğitimimi Beyşehir’de tamamladıktan sonra Lisans eğitimimi
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde
tamamladım. Pedagojik formasyonumu Kahramanmaraş Sütçü İmam
Üniversitesi’nde tamamladım.2011 yılında meslek hayatımın ilk yılına
başladım. 2011 – 2014 yılları arasında özel öğretim kurslarında görev
aldım. 2014 – 2016 yılları arasında Beyşehir’de özel okullarda görev
aldım. 2016- 2018 yılları arasında Konya Sistem Ortaokulu’nda
matematik öğretmenliği yaptım. 2020-2021eğitim- öğretim yılından
itibaren, başarılı ve bilinçli öğrenciler yetiştirmek hedefiyle AGO
Ailesi’nin bir üyesiyim.
olcay-canatan-gorsel

OLCAY CANATAN

Matematik Öğretmeni

1980 yılında Kırşehir’de doğdum. İstanbul, Çanakkale ve Rize illerinde ilk orta ve lise öğrenimimi tamamladıktan sonra Kırıkkale Üniversitesi ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Matematik Lisans -Pedagojik Formasyon Eğitimimi aldım. Daha sonra Sakarya Üniversitesi’nden Robotik Kodlama Eğitimi, Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Steam Eğitimi, Aydın Üniversitesi’nden Singapur Matematiği Eğitimi, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan  Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi gibi birçok alanda aldığım eğitimlerimi başarı ile tamamladım. Halen Eskişehir Üniversitesi Adalet Bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. Evli ve bir çocuk babası olup müzik dinlemek, yüzmek, balık tutmak, doğa yürüyüşü ve kamp yapmak hobilerim arasındadır. 2004 yılından itibaren özel okul, dershane ve kurslarda mesleğimi severek devam ettirirken 2022-2023 Eğitim Öğretim yılında eğitimde öncü olacağına inandığım AGO Ailesine katıldım.

 

inci-ozdemir

İNCİ ÖZDEMİR

Matematik Öğretmeni

1989 yılında Aydın’da doğdum. İlköğretim ve lise hayatımı Konya’da tamamladıktan sonra 2013 yılında Selçuk Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümünü bitirdim. Pedagojik formasyon eğitimimi Aksaray Üniversitesi Eğitim Fakültesinde tamamladım. 2013 -2023 tarihleri arasında etüt merkezi ve özel okullarda ortaokul ve lise matematik öğretmenliği yaptım. Çalışma hayatım sırasında eğitimlerime devam ederek Anadolu Üniversitesi Adalet ve Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümlerinden mezun oldum. Akıl zekâ oyunları ve bilgisayar işletmenliği eğitmen eğitimlerimi tamamladım. Evli ve iki çocuk annesiyim. Çocukluk hayalim olan matematik öğretmenliği görevimi
yaparken hedefim, matematiği çok seven ve dolayısıyla bu alanda başarıyı yakalayan öğrenciler yetiştirmek. Anadolu Gelişim Okullarında öğretmen olmaktan ve geleceğin bireylerini yetiştirmekten mutlu ve gururluyum.

omer-faruk-tumru

ÖMER FARUK TUMRU

Fen Bilgisi Öğretmeni

1997 Konya doğumluyum. İlk ve orta öğretimimi Konya’da tamamladıktan sonra 2020 yılında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliğini birincilikle tamamladım. Yine aynı üniversitede yüksek lisansıma devam etmekteyim.

2019 yılında, Alparslan Üniversitesinde “STEM Eğitmen Eğitimini” ve Çağdaş Drama Derneği öncülüğünde “Yaratıcı Drama Liderliği Eğitmen Eğitimini” aldım ve bu doğrultuda fen bilgisinin yanı sıra yaratıcı drama ve STEM alanında eğitmenlik yapmaktayım.

2022 yılında Çınar Sanat Atölyesinde oyunculuk eğitimi aldım ve halen amatör oyunculukla ilgilenmekteyim.

Tarım ve aşçılık gibi birçok alanda farklı eğitimler almamın ana sebebi; öğrencilerime daha etkili bir rol model olabilmek ve onların geleceğini daha iyi şekillendirebilmektir.

Öğrencilerimin geleceğine yön verebilmek ve kendimi daha iyi geliştirmek amacıyla 2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılından itibaren AGO Ailesi’nin bir üyesi olmaktan mutluluk duymaktayım.

munire-gozde-harmankaya-1

Münire Gözde Harmankaya

Fen Bilgisi Öğretmeni

Mart 1990 Yılında Malatya’da doğdum.

İlk-orta ve lise eğitimimi Isparta ve Antalya’da tamamladım.

2013 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Öğretmenliği

Bölümünden mezun oldum. Mesleğimde daha iyi olmak ve kendimi geliştirmek adına Necmettin Erbakan Üniversitesinde Yüksek Lisans yapmaktayım. Yüksek Lisans yaparken Tübitak projelerinde aktif olarak yer aldım. Mezuniyetimin ardından devlet okulu, dershane ve özel eğitim kurumlarında ortaokul ve lise öğrencileriyle çalıştım.

Evli ve bir çocuk annesiyim.

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı itibariyle kazanmış olduğum deneyim ve tecrübelerimi aktarmak üzere çağdaş, bilime önem veren ve eğitimde yeniliklere imza atan AGO Ailesine katılmış olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum.

mehmet_uzun

MEHMET UZUN

Sosyal Bilgiler Öğretmeni
18.12.1981 yılında Konya’da doğdum. 23 Nisan İlkokulu, Karma Ortaokulu, Konya Meram Gazi Lisesi’nde
okudum. 2004 yılında Selçuk Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
bölümünden mezun oldum.
Meslek hayatıma; Eğitimdeki yenlikleri keşfetme, kendimi yetiştirme ve geliştirme imkânları sağlaması nedeniyle
Konya’nın önde gelen eğitim kurumlarında, son 11 yılı aynı kurumda olmak üzere 14 yıl çalıştım. Elde ettiğim
tecrübeler ve yaptığım çalışmalar;
 • 11 Yıl Okul Zümre Başkanlığı yaptım.
 • “Okul Gelişim Yönetim Ekibi” koordinatörlüğü yaptım.
 • 2008 yılında “Yön Veren Eğitimciler Kongresi” organizasyonunda yönetim kadrosunda görev aldım.
 • “Analiz yayınları” Sosyal Bilgiler Test kitabı ve deneme yazarları ekibindeyim.
 • “Platon Yayıncılık” Sosyal Bilgiler, Test Kitapları, LGS Denemeleri, yazmaktayım.
 • “Simülasyon yayıncılık” LGS İnkılap tarihi Soru bankası yazarıyım.
 • LGS hazırlık kursları ve programları koordinatörlüğü yapmaktayım.
 • İzci liderliği ve kulüp başkanlığı yapmaktayım.
 • Sosyal yardım vakıflarında gönüllü olarak Afrika, Orta Asya gibi bölgelerde hizmet vermekteyim.
Evli ve 2 çocuk babasıyım
Eğitimde yeniliklerin öncüsü olacağına inandığım AGO ailesinin bir üyesi olmaktan gurur duymaktayım.
senay-kucuk

ŞENAY KÜÇÜK

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

1984 Konya doğumluyum. ilköğretim ve lise eğitimimi Konya’da tamamladım. 2002 yılında Konya Çumra Meslek Yüksekokulunda Harita Kadastro eğitimime başladım ve 2003 yılında dondurarak   Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümüne başladım ve 2007 yılında eğitimimi tamamlayarak mezun oldum. Öğrenciliğim sürecinde de Erzurum’da çeşitli kurumlarda stajyerlik yaparak öğrencilere dersler vermeye ve soru çözümleri yapmaya başladım. Mezun olduktan sonra Konya’ya döndüm ve kendimi geliştirmek adına MEB’in düzenlediği kurslara katıldım, bilgisayar, okul öncesi öğretmenliği ve özel eğitim öğretmenliği sertifikaları alarak MEB’e bağlı okullarda öRzel eğitim, okul öncesi ve sosyal bilgiler öğretmenliği yaparak akademik ve sosyal manada tecrübelerimi arttırdım. 2014 -2019 yılları arasında Konya’da Özel Öğretim Kurslarında tüm kademelerde gerek grup dersleri gerek birebir dersler ve LGS sınav grubu öğrencilerine yönelik koçluk  çalışmaları ve branşımla ilgili olarak  dersler v erdim. 2018 yılında  ikinci üniversite olarak Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümden Onur Belgesi alarak mezun oldum ve akademik  donanımımı arttırdım. 2019-2023 yılları arasında Özel Açı Kolejinde tüm kademelerde Sosyal Bilgiler öğretmeni ve zümre başkanı olarak görev aldım. Aktif ve öğrenci merkezli eğimi benimseyerek, branşımla ilgili  sosyal ve güncel konularla ilgili çeşitli çalışmaları öğrencilerimle beraber  yürüttüm ve tüm öğrenci kademelerini aktif hale getirdim. Katılımcı olarak yer aldığım THE GUARDIANS OF PLANET EARTH E-TWİNNİNG projesini 5. sınıf öğrencilerimle beraber tamamlayarak kalite etiketi belgesi almaya hak kazandım. Tema ve Meram Orman işletme Müdürlüğü  kapsamında öğrencilerimle beraber okul içi ve okul dışı çalışmalar yürüterek   öğrencilerimle güzel etkinliklere imza attım. 2023-2024 Eğitim Öğretim döneminde modern donanımlara sahip, akademik ve bilimsel değerlere önem veren ve  başarıyı genel prensip haline getirmiş  AGO Ailesinde olmaktan dolayı gururluyum, eğitim ve öğretimin  bitmeyen bir yolculuk olduğunu düşündüğüm için de  bilgi ve tecrübelerimi  gelecek nesillerimize aktarabileceğim,  yeni bilgi ve tecrübeler kazanacağım içinse mutluyum ve heyecanlıyım . Evliyim ve bir çocuk annesiyim.

mithat-yildiz

MİTHAT YILDIZ

İngilizce Öğretmeni
1974 Siirt/Merkez doğumluyum. Sırasıyla Mezun olduğum Okullar; Mustafa Kemal Üniversitesi İskenderun M.Y.O Makine Teknikerliği(1994), Hava Teknik Okullar K.lığı Asb. Okulu(1995), Hava Lisan Okul K.lığı(1996), Dicle Üniversitesi Ziya Gökalp Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği(2003) Necmettin Erbakan Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü İngiliz Dili Eğitimi Y.L(2015), Katıldığım Kurs ve Seminerler; Hava Lisan Okul K.lığı Öğretmen Kursu(2003) – İzmir Hava Lisan Okul K.lığı Yıllık Seminerler(2003-2013) – İzmir ABD Savunma Dil Enstitüsü İngilizce Öğretmenleri Metodoloji Kursu(2006) – Texas/ABD NATO AWACS Teknik Eğitim ve Yöneticilik Kursları(İngilizce, 2013-2018) – Almanya NATO AWACS Semineri(2017) – Yunanistan Cambridge English Teacher Training Roadshow Semineri(2015) – Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi ELT Conference Semineri(2015) – Konya Ayrıca, kurumun ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda kurum içi kişisel gelişim, öğretmenlik, yöneticilik ve havacılık teknik eğitimlerine katıldım. 20 yıllık öğretmen tecrübesi ve 15000’ den fazla ders saatine sahip bir öğretmen olarak çok sayıda İlköğretim(LGS), Lise(YDS) ve Yetişkin öğrenciler(KPDS,YDS,ECL) yetiştirdim. ALC, Longman, Oxford ve Cambridge Kitaplarını okuttum. Kurum içi materyal geliştirme, soru, dilbilgisi ve kelime kitapçıkları hazırlama çalışmalarına katıldım. Kurum İngilizce Dergi için makaleler yazdım. Yabancı personele mütercim-tercümanlık görevini yaparak, sunum ve brifingler verdim. NATO görevim süresince, pek çok Avrupa ülkesi görme fırsatı bularak, bu ülkelerdeki kültürleri yerinde görerek ve bir arada yaşayarak, öğretmenlik mesleğimin gelişmesine katkılar yaptım. Öğretmenlik mesleğini seven, eğitimin gücüne inanan, araştıran, yeniliğe ve gelişime açık, başarılı bir öğretmen olmak için çalıştım ve çalışıyorum. Hayalim ve amacım, muasır medeniyetlerin öğrencileriyle yarışabilecek öğrenciler yetiştirmektir. Eylül-2021 tarihinde, 27 yıllık meslek hayatımı kendi isteğimle Hava Kuvvetleri K.lığından emekli olarak sonlandırdım. Meslek hayatım boyunca, 53 takdir,3 şerit rozet ve 2 kez üstün hizmet ödülü(aylıkla ödüllendirme) ile ödüllendirildim. Evli ve 2 erkek çocuk babasıyım. Eşim devlet ortaokulunda İngilizce öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Çağımızın nitelik ve nicelik gereksinimlerini karşılayabilen, en azından bir yabancı dil bilen, sosyal, sanatsal, bilişsel yönlü öğrenciler yetiştiren, öncü farkındalık uygulamalarıyla dikkatleri üzerine çeken, tecrübeli yönetici ve eğitmen kadrosuyla giderek yıldızı parlayan AGO ailesinin bir üyesi olmaktan mutlu ve heyecanlıyım.
seyma_koroglu

ŞEYMA KÖROĞLU

İngilizce Öğretmeni
1991 Konya doğumluyum. Konya Ahmet Keleşoğlu Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği
mezunuyum. Meslek hayatıma, özel öğretim ve dil kurslarında ilkokul ve ortaokul gruplarına, İngilizce Öğretmenliği yaparak başladım. Ardından, 4 yıl boyunca, yine özel bir kurumda 8. Sınıf öğrencilerimi LGS Maratonuna hazırladım. 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılından itibaren, çocuklarımızın İngilizceyi sadece ders olarak algılamadıkları, aynı zamanda günlük hayatlarında eğlenerek yaşadıkları Anadolu Gelişim Okulları Ailesi’nin bir üyesiyim.
deniz-kilavuz

DENİZ KILAVUZ KÜÇÜK

İngilizce Öğretmeni

1979 yılında Bodrum Milas’ta doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Milas’ta tamamladıktan sonra 1996 yılında Turizm ve Otelcilik Fakültesi Turizm İşletmeciliği Eğitiminin ardından kısa bir dönem turizm sektöründe yabancı dil ile ilgili çalıştıktan sonra eğitim hayatıma devam ederek Yakın Doğu Üniversitesi (KKTC) ELT (İngilizce Öğretmenliği ) Bölümünden  2007 yılında mezun oldum. 2007/2011 yılları arasında özel okullarda görev yaptım. 2012 yılında Konya Özel Bahçeşehir Koleji’nde çalışmak üzere Konya’ya geldim. Daha sonra  Sistem Koleji ve Tedem Koleji’nde meslek hayatıma devam ettim.

Mesleğim ile ilgili birçok seminer ve eğitime katıldım. Aynı zamanda S.Ü Robotik Kodlama Eğitmeni olmaya hak kazandım.

Evli ve bir erkek çocuk annesiyim.

2022/2023 Eğitim Öğretim yılı itibariyle AGO ailesinin bir üyesi olmaktan son derece gurur duymaktayım.

 

bahadir-gulmez

BAHADIR GÜLMEZ

İngilizce Öğretmeni

1989 yılında Konya’da doğdum. İlkokul eğitimimi Bursa’da tamamladım. Ortaokul ve lise eğitimimi Konya’da tamamladıktan sonra Necmettin Erbakan Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünü bitirdim. Öğretmenlik hayatıma Cemile Erkunt İlköğretim Okulunda başladım.Daha sonra özel sektöre adım atarak bir dönem Ted Koleji, Tedem Koleji ve daha sonra son 6 yılımı Başak Kolejinde tamamladım. Evli ve bir erkek çocuk babasıyım.

2008 yılında düzenlenen Yön Veren Eğitimciler Zirvesinde görev aldım.

2003 yılında Konya Şekerspor Altyapısında profesyonel takım oyuncusu olarak başladığım futbol kariyerime bölgesel amatör lig ve yerel liglerde çeşitli takımlarda oynayarak devam ettim. Birçok şampiyonluk ve il birincilikleri kazandığım kariyerime aktif olarak amatör ligde devam etmekteyim.

Çocukların gözündeki pırıltıyı bilgi ve davranışa dönüştürmek için 2022-2023 Eğitim ve Öğretim döneminde büyük bir heyecan, gurur ve mutluluk duyduğum Anadolu Gelişim Okulları Ailesine katılmış bulunuyorum.

 

mesude-terlemez

MESUDE TERLEMEZ

İngilizce Öğretmeni

Konya’nın Doğanhisar ilçesinde dünyaya geldim. 2020 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimimin bir kısmını Erasmus Projesi kapsamında gittiğim Polonyada’ki Uniwersytet Slaski w Katowicach’da devam ettirdim. Bu süreçte yine birçok ülkede bulunma ve yabancı dilleri yerinde tanıma ve keşfetme fırsatı yakaladım. Üniversite mezuniyetimin hemen ardından Polanya’nın Poznan İlinde İngilizce konuşma öğretmeni olarak göreve başladım. Üç yıl süren bu tecrübem sırasında, alanımla ilgili birçok eğitim ve seminere katıldım ve ülkemdeki öğrencilerime de uygulayabileceğim farklı eğitim metotları ve sistemleri hakkında edinimler sağladım. Daha sonra memleketim olan Konya’ya döndükten sonra evlendim ve “İngilizce konuşmayı bir yaşam biçimi haline getirecek” öğrencilerimi yetiştirmek üzere  2023-2024 Eğitim ve Öğretim Döneminde Anadolu Gelişim Okulları Yabancı Diller Zümresinde göreve başladım.

ozlem-soydan-gorsel-1

ÖZLEM SOYDAN

Almanca Öğretmeni

1988 yılında Konya’da doğdum. Lise eğitimimi Konya Lisesi Yabancı Dil Bölümünde tamamladıktan sonra 2012 yılında Konya N.E.Ü Ahmet Keleşoğlu Fakültesi Almanca Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılında Zeki Altındağ Anadolu Lisesinde öğretmenlik hayatıma başladım.

2014’de evlilik nedeniyle İzmir’e taşınarak iki yıl boyunca İTÜ Doğa Okulları Bergama Kampüsünde tüm kademelerde Almanca öğretmeni olarak görev aldım. Bu süreçte “çocuklara ikinci yabancı dil öğretimi” üzerine birçok eğitime katıldım. 2016’da “Almanca Öğretmenleri Performans Paylaşım Liginde” tüm Doğa Koleji kampüslerindeki Almanca öğretmenleri arasında dereceye girerek başarı belgesi almaya ve  akabinde de Almanya’nın Münih Şehrinde “Hueber Dil Öğretimi ve Dijital Materyal Kullanımı Programına” katılmaya hak kazandım. Aldığım bu eğitimler doğrultusunda hem mesleki anlamda kendimi geliştirmek hem de öğrettiğim yabancı dil ve kültürünü yerinde gözlemleme ve yaşama fırsatı bulmuş oldum.

2016 yılında memleketim olan Konya’ya dönerek Tedem Kolejinde tüm kademelerde görev aldım.

Evli ve bir kız çocuğu annesiyim. Çocuklarla birlikte zaman geçirmeyi ve yeni şeyler öğrenerek hayatı deneyimlemelerine şahit olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılından itibaren, her çocuğa farklı bir birey olarak yaklaştığına inandığım ve çocukların kendilerini keşfetmesi için gerekli ortamları sağlayan AGO’nun yabancı dil öğretmeni olarak görev almaktayım.

ahmet-akinci

AHMET AKINCI

Din Kültürü Öğretmeni

1978 Konya doğumluyum. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi Konya merkezde tamamladım. 1997-2002 Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Lisans, 2003-2007 Yüksek Lisans Eğitimimi tamamladım. 2002-2016 yıllarında Bursa’da, 2016 yılından itibarede Konya’da eğitim sektöründe değişik kurum ve pozisyonlarda görev aldım.

2022-2023 Eğitim Öğretim yılı itibariyle Konya’nın parlayan yıldızı Anadolu Gelişim Okullarında göreve başladım.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak; öğrencilerimin rasyonel, çağın gereklerine uygun, akıl ve bilimin ışığında dini kültürü almaları eğitim felsefemin temelidir.

 

elif-hoplamaz

Elif özçelik

Müzik Öğretmeni

1996 Yalova doğumluyum. İlkokul yıllarımda okul korolarında yer alarak müzik serüvenime başladım ve flüt eğitimimi de tamamladım. Ardından lisede gitar eğitimine başladım ve bu doğrultuda kendimi geliştirmeye devam ettim. Lise son sınıfta TRT Gençlik Korosunda korist olarak yer aldım. Aynı zamanda konservatuvara hazırlık eğitimi ve şan eğitimi aldım. Ardından Gazi Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü, Türk Sanat Müziği Branşını kazandım. Ses eğitimiyle birlikte kanun çalgısının eğitimini de aldım.  2019 yılı içerisinde Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi İcrâ Sanatları Fakültesinde Tezli Yüksek Lisans Programını kazandım. Şu anda son tez aşamasında bulunmaktayım. 2018-2020 yılları arasında Dilhun Türk Müziği Topluluğunda şef yardımcısı ve koristlik görevi yaptım. 2018-2019 yılları arasında Prof. Erol Belgin Hocadan özel olarak Ses Terapisi eğitimi aldım. 2020 yılında ukulele enstrümanı eğitimi alarak dersler verdim. 2020-2022 yılları arasında özel okulda müzik öğretmenliği yaptım. Gitar ve Ukulele dersleri vererek dönemi tamamladım. 2020-2022 yılları içerisinde Dumlupınar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinden Bedenden Oyuna Müzik ve Hareket Eğimi, Ezo Sunaldan Orff-Schulwerk Temelli Hareket Ritim Müzik Eğitimi, İde Akademiden Çocuk ve Oyun, İstanbul Türk Müziği Dernek ve Vakıfları Dayanışma Konseyinden Okul-Çocuk Şarkıları ve Marşları Besteciliği Paneli seminerlerine katıldım. 2022 Ağustos ayında evlenerek Konya’ya taşındım. Müziğin ruhunu taşıyan, çocukların gönlüne ezgilerin dilini dinleten, şehirde yıldızı parlayan AGO Ailesine katılmaktan kıvanç duymaktayım.

nide-nurdan

Nida Nurdan

Müzik Öğretmeni

1998 Konya doğumluyum. Öğrencilik yıllarımda ve müzik öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra özel piyano ve keman alanında özel dersler verdim, çeşitli kurumlarda müzik öğretmeni olarak görev aldım. En büyük hedefim, çocuklara müziği sevdirmek ve enstrüman çalma yeteneklerini geliştirmek. Bu anlamda “Anadolu Gelişim Okulları – MÜZİKOLEJ Alanında” müzik öğretmeni olmaktan çok mutluyum.

FIGEN CETIN RESIM

Figen ÇETİN

Görsel Sanatlar Öğretmeni

1974 Konya doğumluyum. 1998 yılında Anadolu Üniversitesi Ev İdaresi bölümünden mezun
oldum ve aynı yıl Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim-İş Öğretmenliği bölümüne birincilikle
girdim, başarılı bir eğitim sürecini 2002 yılında tamamlayarak mezun oldum. Öğretmenlik
hayatıma 2002 yılında Özel Armağan Kolejinde başladım. Bu kurumda 3 yıl görev yaptım. 7 yılı
Bahçeşehir Kolejinde, 6 yılı Sistem Kolejinde olmak üzere Keykubat Eğitim Kurumlarında 13
yıl görev yaptım. Görev yaptığım okullarda öğrencilerimle birlikte yıl içerisinde çeşitli sergilere
ve projelere imza attım. Mesleğim süresince öğrencilerim teşvik ve desteklerimle resim
yarışmalarında dereceler elde ettiler. Evliyim 14 yaşında bir oğlum var.
Sanatın yaşamın her alanına hakim olduğunu düşünüyorum; o yüzden geleceğimizi
şekillendiren önemli unsurlardan biridir. Anadolu Gelişim Okulları ailesiyle kuruluşundan itibaren
birlikte olmak çağdaş, yenilikçi ve mesleğim adına bir dönüm noktası olacaktır.

Anadolu Gelişim Okulları Öğretmeni, Konya Özel Gelişim Okul, Gelişim Koleji, konya Özel ilkokul, konya özel anasınıfı, konya özel ortaokul, konya özel

TUĞBA MALKONDU

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Evli- 1 çocuk

 • Mümtaz koru ilköğretim okulu
 • Konya gazi lisesi
 • Selçuk üniversitesi güzel sanatlar fakültesi resim bölümü. (2014)
 • Karabük üniversitesi pedagojik formasyon. (2015)

2014-2015 eğitim-öğretim yılı itibariyle başladığım kariyerim de ilkokul ve ortaokul kapsamında çalıştığım kurumda görsel sanatlar ve teknoloji tasarım öğretmeni olarak görevimi sürdürdüm. 3 eğitim dönemimim sürecinde;

 • Okul içerisinde sergiler
 • Kule site,kent plaza alışveriş merkezinde  sergiler
 • Konya dedeman otel personel çocukları ile birlikte otel içerisinde duvar resmi aktivitesi
 • Hiç otel’de duvar resim çalışması
mehmet-dikmen

MEHMETALİ DİKEN

Beden Eğitimi Öğretmeni

1994 Konya doğumluyum. Evli ve bir kız babasıyım. Selçuk Üniversitesi Besyo Öğretmenlik Bölümü 2016 mezunuyum. On altı yıl boyunca hentbol sporuyla uğraştım ve milli sporcu olmaya hak kazandım. Bu alanda beş kez Türkiye Şampiyonluğu elde ettim ve dünya şampiyonasına katılmaya hak kazandım. Şu anda da hentbol hakemi ve antrenörü belgesine sahibim. Üniversiteler arası bilek güreşi şampiyonasında Türkiye derecesi elde ettim.

Türmak Kolejinde iki yıl boyunca öğretmenlik yaptıktan sonra askerlik sebebiyle mesleğime ara verdim ve ardından Başak Kolejinde dört yıl görev aldım. Bu süreçte yeteneğini keşfederek yetiştirmeye başladığım öğrencilerimle, bilek güreşi branşında İller arası, Konya ve Türkiye Şampiyonlukları elde ettim. Futsal branşında da milli takım seçmelerine hazırladığım öğrencilerimle yarı finale kadar yükseldim.

Örnek alınacak öğrenciler ve alanında başarılı milli sporcular yetiştirmek hedefiyle 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Döneminden itibaren Anadolu Gelişim Okullarında beden eğitimi öğretmeni ve AGO Spor Kulübünde yine spor öğretmeni olarak görev almaktan mutluyum ve çağı yakından takip eden güzel kurumumuzda nice başarılara imza atmak için AGO’dayım.

furkan-firar-yeni-gorsel

FURKAN FİRAR

Beden Eğitimi Öğretmeni

1996 Samsun doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Yalova’da tamamladıktan sonra Gaziosmanpaşa Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Üniversite ana branşımı basketbol yan branşımı da yüzmeden aldım. Profesyonel olarak birinci ve ikinci lig takımlarında on seneyi aşkın süredir basketbol oynamaktayım. Aynı zamanda  basketbol antrenörlüğü yapmaktayım.

Derslerimde önceliğim öğrencilerimin pozitif vakit geçirmeleri ve spordan keyif alırken bir yandan da disiplin kazanmalarıdır.

Anadolu Gelişim Okulları ve AGO Spor Kulübünde beden eğitimi öğretmeni olarak görev almaktayım.

merve-ciracioglu

MERVE Çıracıoğlu

Beden Eğitimi Öğretmeni

1994 Ankara doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Kırıkkale’de tamamladım. Lisans eğitimimi Selçuk
Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde tamamladıktan sonra pedagojik formasyonumu Necmettin
Erbakan Üniversitesinden aldım. Bu süreçte yüzme branşında kendimi geliştirmeye karar vererek
cankurtaranlık eğitimi aldım ve altı yıl boyunca cankurtaran şefi olarak görev aldım. Sonrasında
yüzme hakemliği belgemi aldım ve bu alanda çalıştım. Üçüncü kademe vücut geliştirme ve fitness
eğitmeni olarak iki yıl boyunca kişisel spor antrenörlüğü ve ardından dört yıl paten eğitmenliği
yaptım.
Öğrencilerimizi ilgi ve yeteneklerine göre bireysel ya da takım sporlarına yönlendiren çalışmalar
yürütmekteyim. Sporun, öğrencilerimizin akademik başarıları üzerindeki katkılarını bilen ve bu
doğrultuda spor eğitimini destekleyen AGO Ailesine dahil olmaktan mutluluk duyuyorum.

meltem-akaltan

MELTEM AKALTAN

Yüzme Antrenörü

1981 Mersin Erdemli doğumluyum. İlkokulu İskenderun, ortaokulu ve liseyi de Mersin’de tamamlayarak Kocaeli Üniversitesi Karamürsel Denizcilik Meslek Yüksek Okulunu bitirdim. Henüz beş yaşındayken, İskenderun Yelken Kulübünde başladığım yüzme eğitimimi Mersin’de devam ettirerek Gençlik ve Spor Bakanlığı Türkiye Yüzme Federasyonundan 1. Ve 2. Kademe Yüzme Antrenörlüğü belgemi almaya hak kazandım. ODTÜ Deniz Bilimleri Enstitüsündeki iş başlangıcımın ardından çeşitli özel okul ve kulüplerde yüzme eğitmeni olarak görev aldım. Her yaş grubunda ve tüm stillerin yanı sıra yüzme ve su korkusu yenme eğitimleri vermekteyim. Üçüncü kademe Kıdemli Antrenörlük eğitimine devam etmekteyim.

Geleceğin teminatı öğrencilerime daha fazla faydalı olabilmek için ulusal ve uluslararası yüzme gelişim seminerlerini, yerli ya da yabancı yüzme eğitimi ile ilgili yayınları yakından takip ediyorum.

AGO’nun ve Anadolu Gelişim Okulları Spor Kulübünün bir parçası olmaktan mutluluk duymaktayım.

 

sevgi-calason

sevgi caloson

Robotik Kodlama ve Tasarım Öğretmeni

1996 Konya Ereğli doğumluyum. Liseyi “Veri Tabanı” Bölümünde birincilikle bitirdim. Ardından Fırat Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümünü başarı ile tamamladım. Mezun olduğum yıl, çalışma hayatına başladım. İlk senemde Milli Eğitime bağlı bir ortaokulda Bilişim Öğretmeni olarak görev yaptım. Ardından özel bir kolejde, lise düzeyinde, bilişim derslerinin yanı sıra, çocukların geleceklerini şekillendireceğini düşündüğüm Photoshop, Corel, Solidworks eğitimleri verdim. Son olarak bir kurs merkezinde, ortaokul kademesine Photoshop Eğitimi verdim. Yazılım ve Tasarımcı yetkinlik alanlarımı AGO’nun birbirinden başarılı öğrencileriyle birlikte Robotik ve Kodlama eğitimlerine yansıtarak birbirinden güzel çalışmalara imza atacağımıza eminim.

Anadolu Gelişim Okulları Öğretmeni, Konya Özel Gelişim Okul, Gelişim Koleji, konya Özel ilkokul, konya özel anasınıfı, konya özel ortaokul, konya özel

BERRİN YÜCE

Satranç Eğitmeni
1974 Berlin Almanya doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Ordu’da tamamladıktan sonra, 1996 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nden mezun oldum. Çok genç yaşlarda tanıştığım satranç sporunun hayatımın hep bir parçası olmasının yanı sıra izci liderliği ve atletizm hakemliği gibi dallarda da görev aldım. 2001 yılından itibaren, Türkiye Satranç Federasyonu İl Hakemi ve 2. Kademe Satranç Antrenörü olarak profesyonel meslek hayatıma devam ediyorum. Dokuz yıl Türkiye Satranç Federasyonu Merzifon İlçe Temsilcisi olarak görev yaptım. Balıkesir, Merzifon, Ankara ve Konya’da verdiğim Okul Öncesi, İlkokul ve Ortaokul seviyesinde eğitimler boyunca, Türkiye Satranç Federasyonu turnuvalarında bölge birincilikleri ve birçok dereceye sahip öğrenciler yetiştirdim. 2 yıldır akıl ve zeka eğitmenliği de yapmaktayım. Ayrıca Üstün Yetenekli Öğrenciler için de Satranç Antrenörlüğü yapmaktayım. Öğrencilerimin satrancı sevmeleri ve daha rahat öğrenmelerinin temelinde aileler ile birlikte ortak çalışmanın yattığından yola çıkarak, 2014 yılında “Ailemle Birlikte Satranç Öğreniyorum” isimli kitabımı yazdım. Evli ve üç çocuk annesiyim. AGO Spor Kulübü’ne lisanslı sporcular yetiştirmekten ve bu ailede olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyorum.
Anadolu Gelişim Okulları Öğretmeni, Konya Özel Gelişim Okul, Gelişim Koleji, konya Özel ilkokul, konya özel anasınıfı, konya özel ortaokul, konya özel

ANIL KURT

Kurumsal İletişim Uzmanı
1982 yılında Konya’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi İzmir’de tamamladıktan sonra Dumlupınar Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi 4 Yıllık İşletme Bölümü – Yönetim ve Organizasyon Alanından mezun oldum. 2006 yılında evlilik nedeniyle İstanbul’da yaşamaya başladım ve uzun yıllar ticaret sektöründe yer aldıktan sonra eğitimcilerden oluşan bir aileden gelmemin etkisiyle, eğitim yöneticiliğinde kendimi geliştirebileceğim birçok eğitim ve seminere katıldım. İstanbul’da özel bir anaokulunun işletmeciliğini alarak, okul öncesi alanda hizmet verdim. Aynı süreçte, Türkiye Okul Öncesi Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyeliği görevimi yerine getirerek, ülkemizdeki okul öncesi eğitim sorunları ve çözümleri konusunda yapılan birçok faaliyete katıldım. 2016’da ailemle birlikte memleketim olan Konya’ya geri dönüş yaparak, yine eğitim alanında faaliyetlerde bulundum. Eğitimde gelişmeyi felsefe edinmiş biri olarak üniversite yaşamımı devam ettirerek Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldum. Eş zamanlı olarak New Bazaar International Universty Psychological Counseling Bölümünü bitirerek yine psikoloji alanında yüksek lisans eğitimime başladım. Uzman Eğitmen Eğiticisi, Öğrenci Koçluğu, Aile Danışmanlığı gibi insan ve tabi ki çocuğa dair birçok alanda eğitim aldım ve bu alanlarda çalışmalarıma devam etmekteyim. Evli ve iki çocuk annesiyim. 2018 yılından bu yana “Eğitime Farklı Bir Bakış Açısı” getiren Anadolu Gelişim Okulları İdari Kadrosunda, Kurumsal İletişim ve İdari İşler Uzmanı olarak görev almaktayım.
MERVE AKGUN

MERVE AKGÜN

Öğrenci İşleri Sorumlusu
1991 Yılında Konyanın Taşkent ilçesinde Doğdum.
İlköğretim ve Lise hayatımı Meram Bölgesinde tamamladım.
2010-2014 yılları arasında Konya Selçuk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü Lisans
Eğitimimi bitirdim.
Mezun Olduktan birkaç ay sonra özel okul tecrübesiyle tanıştım ve 5 yıl aynı kuruma hizmet verdim.
TEMA ve AÇEV üyesiyim.
Gönüllü olarak AÇEV’de Öğrencilere dersler verdim.
Köy okullarına yardım projelerinde aktif olarak rol aldım.
Evli ve 1 Çocuk annesiyim.
Şuanda İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde Öğrenim hayatıma devam etmekteyim.
Geleceğe şekil verecek Okul olan AGO Ailesinin bireyi olmaktan dolayı onurluyum.
tilbe-ciftci

TİLBE ÇİFÇİ

Muhasebe & İK Sorumlusu

1996 yılı İzmir doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi İzmir’de tamamladıktan sonra 2018 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldum. Ardından yine aynı üniversitede pedagojik formasyon eğitimimi tamamladım ve eğitim kurumlarının finans departmanlarında görev aldım. Evlilik sebebi ile Konya’ya taşındım ve burada da özel sektörde çalışmalarımı sürdürdüm. Geleceğe ışık tutan AGO Ailesi’nde meslek hayatıma devam etmekteyim.

suna-ceren-sahin

SUNA CEREN ŞAHİN

Okul Hemşiresi